“Rīgas” hokejisti MHL mačā piekāpjas Ķīnas klubam “Kunlun Red Star Heilongjiang”

07/10/2018 15:17
Riga, Sportazinas.com

Latvijas komanda “Rīga” svētdien cieta zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā.

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 2:4 (0:1, 1:3, 1:0) piekāpās Ķīnas klubam Harbinas “Kunlun Red Star Heilongjiang”. Zīmīgi, ka Latvijas komandai līdz ar to pārtrūkusi četru spēļu sērija, kurā tika gūti punkti.

“Rīgas” labā pa vārtiem šajā mačā guva Patriks Zabusovs un Gustavs Millers.

Vēl otrās trešdaļas ievadā Zabusovs spēja panākt 1:1, tomēr pēc tam šī perioda ietvaros viesi no Ķīnas guva trīs vārtus pēc kārtas. 48.minūtē Millers vienus vārtus atguva, bet izglābties no zaudējuma mājiniekiem tā arī neizdevās.

Sestdien rīdzinieki šo pašu pretinieku uzvarēja ar 3:2.

Nākamajā nedēļā Latvijas komanda dosies izbraukumā un aizvadīs četras spēles Krievijā.

Ar 12 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem “Rīga” ieņem 13.vietu Rietumu konferencē, kur “Kunlun Red Star Heilongjiang” ar četriem punktiem 14 cīņās ir pēdējā starp 17 komandām.

“Rīgas” komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sezonā.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.