“Rīgas” jaunajiem hokejistiem septītā neveiksme pēc kārtas

21/10/2018 16:28

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) septīto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi “HK Rīga” komanda, kas otro dienu pēc kārtas mājās piekāpās Jaroslavļas “Loko” vienībai – šoreiz ar rezultātu 2:3.

Spēles rezultāts tika atklāts jau sestajā minūtē, kad mājinieku vārtsargu Bruno Brūveri ar precīzu metienu pārspēja Jegors Maņins. Atbildi gan nebija jāgaida ilgi, jo jau pēc nepilnām divām minūtēm Patriks Zabusovs rezultātu izlīdzināja (1:1).

Pirmais periods arī noslēdzās ar nemainīgu rezultātu 1:1.

Diemžēl otrās 20 minūtes mūsu komandai izvērtās pagalam nesekmīgas, jo jau to pašā sākumā “Loko” guva divus bezatbildes vārtus, ātri vien pirmoreiz šajā spēlē panākot sev divu vārtu handikapu – 3:1.

Trešā perioda ievadā Rūdolfs Polcs vienus vārtus rīdziniekiem atguva (2:3), tomēr tas tad arī bija viss, Latvijas komandai zaudējot jau savā septītajā spēlē pēc kārtas.

Nākamās divas cīņas “HK Rīga” aizvadīs trešdien un ceturtdien, kad savā laukumā tiksies ar Čerepovecas “Almaz” komandu.

Ar 18 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem “Rīga” MHL Rietumu konferencē ieņem 14.vietu, kamēr “Loko” ar 31 punktu 22 cīņās ir otrajā pozīcijā starp 17 komandām.