Rīgas maratons ticis pie jauna ģenerālsponsora

Maratons, sportazinas.com
Foto: tetrigasmaratons.lv

Jauno sezonu Rīgas maratons sāks kopā ar jaunu galveno partneri “Rimi”, turpmāk nesot “Rimi” Rīgas maratona” vārdu, ziņo sacensību organizatori.

Maratona organizētāji ziņo, ka “Rimi” atbalsts maratonam tā 30.gadadienā ļaus ar vēl lielāku sparu turpināt skriešanas kultūras un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, ieviest būtiskus jauninājumus ilgtspējīgas attīstības jomā un īpaši pievērsties bērnu un jauniešu iesaistei.

Ziemeļeiropas vienīgais Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) Zelta līmeņa maratons arī savas 30.gadadienas sezonā saglabās pasaules klases organizāciju, Latvijai un Rīgai piesaistot desmitiem tūkstošu maratontūristu no visas pasaules.

Nozīmīgs partneris maratonam “Rimi” bijis jau kopš 2008.gada, kad kopā ar “Nordea” un “Tet”, kas līdz šī gada 1.aprīlim bija pazīstams ar “Lattelecom” vārdu, vēl tikai tika būvēti Baltijā lielākie skriešanas svētki.

“Rimi Latvija” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais pastāstīja par iecerēm nākamajiem gadiem: “Lepojamies, ka mūsu 12 gadus ilgā sadarbība vainagojusies ar nozīmīgo un atbildīgo galvenā partnera lomas uzņemšanos. Pēdējos piecus gadus esam jau aktīvi strādājuši, lai Rīgas maratonam piesaistītu jauno paaudzi. Nākamajos gados turpināsim iesākto, lai kopīgi iedvesmotu Latvijas ģimenes veselīgam dzīvesveidam un sportiskām aktivitātēm.”

“”Rimi” Rīgas maratona” organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords uzsvēra mērķu vienotību ar “Rimi”: “Ar “Rimi” mums izveidojusies cieša un saskanīga sadarbība. Mums sakrīt mērķi un vīzija attiecībā uz veselīgu un aktīvu dzīvesveidu un zaļo domāšanu. Kopā ar “Rimi” un citiem ilggadīgajiem partneriem “WESS Toyota”, “Sportland”, Rīgas domi un “LIVE RIGA” vēlamies izkustināt Latviju vēl vairāk, iesaistot Latvijas un pasaules vieglatlētikas zvaigznes un īpašu uzmanību pievēršot ģimenēm, bērniem un jauniešiem. Savukārt Eiropas vadošo maratonu līgā Rīgu kā reģionālo centru turpināsim nostiprināt ne tikai ar IAAF Zelta līmenim atbilstošu organizāciju, bet arī ar jaunievedumiem ilgtspējīgas attīstības jomā. Kļūsim vēl zaļāki un dabai draudzīgāki, cenšoties atstāt pēc iespējas mazāku ekoloģisko nospiedumu.”

2019.gadā maratons nodrošināja iespēju kvalificēties olimpiskajām spēlēm un pasaules čempionātam, kā arī kopā ar pasaules līmeņa skriešanas zvaigznēm Rīgas ielās pulcināja teju 40 000 skriešanas entuziastu no 82 pasaules valstīm, bet “Rimi Bērnu dienas” trasītēs – gandrīz 13 000 bērnu.

Reģistrācija jubilejas “”Rimi” Rīgas maratonam” tiks svinīgi atklāta 16.septembrī pie Brīvības pieminekļa – vietā, kur pirms trīsdesmit gadiem starta šāviens tikai dots pirmajam Rīgas maratonam. Starta šāviens 30.sezonai 16.septembra rītā tiks dots plkst. 8.30 jeb tieši 8 mēnešus pirms “”Rimi” Rīgas maratona” starta, lai pēc tam visas dienas garumā potenciālajiem dalībniekiem dotu iespēju apņemties piedalīties maratonā, iemūžinot fotogrāfiju ar izvēlētās distances cipariem. Vakara noslēgumā paredzēts simbolisks septiņu kilometru skrējiens pa Rīgas ielām un svinīga 30.sezonas kliņģera baudīšana.

No 16.septembra tiks atklāta arī reģistrācija “”Rimi” Rīgas maratonam” oficiālajā mājaslapā www.rimirigamarathon.com. Kā ierasts, līdz 2019.gada 31.decembrim pieteikšanās būs finansiāli izdevīgāka. “”Rimi” Rīgas maratons notiks 2020.gada 16.-17.maijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par