Rīgas skolu telpu futbola kausā noslēgusies otrā spēļu nedēļa

10/11/2023 15:21
Nokopēts
Rīgas skolu telpu futbola kauss

Šajā nedēļā laukumā devās Vidzemes un Zemgales priekšpilsētu, kā arī Ziemeļu rajona komandas, kurās tika noskaidrotas vēl sešas komandas, kas iekļuva nākamajā kārtā.

Otrdien, 7.novembrī, Rīgas 31.vidusskolā laukumā devās četras komandas – Rīgas 31.vidusskola, Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Rīgas 13.vidusskola un Rīgas Rīnūžu vidusskola. Arī pagājušajā gadā tieši šīs četras komandas sacentās Ziemeļu rajonā, un toreiz stiprākā izrādijās Rīgas Rīnūžu vidusskola. Šogad viss bija citādāk, jau pēc pirmajām divām kārtām bija skaidrs, ka pirmo reizi RSTFK vēsturē starp 16 spēcīgākajām komandām nebūs Rīnūžu vidusskola. Pēdējā kārtā atlika noskaidrot precīzu vietu sadalījumu. Savstarpējā spēlē par 3.vietu Rīnūži uzvarēja 31.vidusskolu (2:0), bet cīņā par 1.vietu 2.ģimnāzijas komanda apspēlēja 13.vidusskolu (2:0)

A grupa (Ziemeļu rajons)

 1. Rīgas Valsts 2.ģimnāzija
 2. Rīgas 13.vidusskola
 3. Rīgas Rīnūžu vidusskola
 4. Rīgas 31.vidusskola

Trešdien, 8.novembrī, spēles notika Rīgas Teikas vidusskolā. Pirms turnīra šī grupa tika dēvēta par tā saucamo “nāves” grupu. Tas arī piepildījās praksē. Pirmajā kārtā neizšķirti noslēdzās gan Teikas un 89.vidusskolas duelis, gan, pagājušā gada medaļnieku, 49.vidusskolas un Tehniskās koledžas spēle. Otrajā kārtā 49.vidusskola sagrāva 89.vidusskolu (5:0), bet Teika izrāva uzvaru pret Tehnisko koledžu (2:1). Pēdējo kārtu sāka 49. un Teikas vidusskolu duelis, lai izkļūtu no grupas abām komandām pietika ar neizšķirtu, bet neskatoties uz to ļoti aktīvi visas 10 minūtes uzbruka 49.vidusskola. Tomēr Mika Tillera sargātos vārtus viņiem ieņemt neizdevās (0:0). Tas nozīmēja, ka Teika un 49.vidusskola iesoļoja nākamajā kārtā, bet turnīrs noslēdzies pagājušā gada 3.vietas ieguvējai Rīgas Tehniskajai koledžai.

F grupa (Vidzemes priekšpilsēta)

 1. Rīgas 49.vidusskola
 2. Rīgas Teikas vidusskola
 3. Rīgas Tehniskā koledža
 4. Rīgas 89.vidusskola

Ceturtdien, 9.novembrī, Skolu futbols devās uz Zolitūdi, kur Zolitūdes ģimnāzijā savas spēles aizvadīja B apakšgrupa. Bez pašreizējajiem čempioniem, Zolitūdes ģimnāzijas, šajā grupā vēl spēlēja Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas Arkādijas vidusskola, Rīgas Imantas vidusskola un Rīgas Angļu ģimnāzija. Jau no pirmajām spēlēm bija skaidrs, ka viegli nebūs nevienai komandai. Pārliecinoši turnīru iesāka ĀVĢ, uzvarot Angļu ģimnāziju un pirmo reizi pēc 15 gadu pārtraukuma uzvarot Zolitūdes ģimnāziju, kura savu vienīgo zaudējumu pēdējo divu gadu laikā bija piedzīvojusi tikai Latvijas Kausa finālā. Arī šajā grupā intriga saglabājās līdz pēdējai kārtai, par divām vietām uz TOP16 cīnijās RIV, ĀVĢ un Zolitūde un Arkādijas vidusskola. Zolitūde nokļuva iedzinējos pret Arkādijas vidusskolu, bet prata atspēlēties un nepieļāva, iespējams, lielāko sensāciju šogad un izkļuva no grupas. Pēdējā spēlē savā starpā sacentās Āgenskalna valsts ģimnāzija un Imantas vidusskola. Ja pirmajiem derēja neizšķirts vai uzvara, tad Imantai vienīgā iespēja tikt tālāk bija uzvara, ko aŗī varēja redzēt. Jau no paša spēles sākuma aktīvi uzbruka Imantas spēlētāji, bet rezultātu tas nedeva un trīs reizes pretuzbrukumā aizskrēja ĀVĢ un pretinieku kļūdas izmantoja nevainojami. Vienus vārtus Imanta atguva, bet pašās spēles beigās Āgenskalnieši noņēma visus jautājumus par spēles uzvarētāju. Pēc spēles varēja līksmot ĀVĢ, bet RIV šī gada turnīrs ir noslēdzies (4:1)

B grupa (Zemgales priekšpilsēta)

 1. Āgenskalna Valsts ģimnāzija
 2. Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
 3. Rīgas Imantas vidusskola
 4. Rīgas Arkādijas vidusskola
 5. Rīgas Angļu ģimnāzija

 

  Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.2
-
3.75
2.55
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām