Rīgas Volejbola skolas direktora amatā iecelta Gunta Paegle

25/08/2015 14:24

Rīga, 25.aug., LETA. Rīgas Volejbola skolas direktora amatā tiks iecelta Gunta Paegle, šodien lēma Rīgas dome.

Paegles kandidatūra saskaņota ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Paegle jau pašlaik pilda direktora pienākumus šajā skolā. Viņa ir strādājusi arī par treneri, kā arī spēlē volejbolu pašas izveidotajā sieviešu komandā pirmajā līgā. Paegle ir ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnē un turpina studēt maģistrantūrā.

Rīgas Volejbola skolas direktora kandidāte tika izraudzīta konkursa kārtībā.

Kā ziņots, tieši pirms gada, nespējot nodrošināt darbam atbilstošus un drošus apstākļus skolas ēkā, no amata atkāpās Rīgas Volejbola skolas direktore Ilze Kantore.

Latvijas Televīzija vēstīja, ka skolas ēkai, kas sākotnēji būvēta komandas “Aurora” vajadzībām, kopš 1971.gada uzlabojumi teju neesot veikti. Ēkas iekštelpās un ārsienās novērojamas desmit centimetrus platas plaisas, turklāt iekštelpās gaisa temperatūra ziemā sasniedz labākajā gadījumā plus 15 grādus.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR) tolaik apgalvoja, ka pārzina skolas situāciju, turklāt vairākas reizes iesniegti energoefektivitātes uzlabošanas projekti, lai iegūtu Eiropas finansējumu ēkas siltināšanai, tomēr tie noraidīti.

“Vai tiešām ir jāgaida traģēdija?” tikmēr retoriski vaicāja Kantore, kura nolēma atkāpties no amata, jo nespēja garantēt audzēkņu un darbinieku drošību.

Jau ziņots, ka Rīgas pašvaldība aizņemsies 2 705 000 eiro, kas nepieciešami logu un fasāžu renovācijai un siltināšanai 17 pašvaldības izglītības iestādēs, tostarp arī Rīgas Volejbola skolā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Miks Indrašis
29/06/2022 18:12

Indrašis bez sirdsapziņas pārmetumiem savu karjeru turpinās Krievijas komandā

Latviešu hokejists Miks Indrašis savu karjeru turpinās Krievijas komandā Maskavas “Spartak”, paziņojusi vienība. Līgums ar latvieti ticis noslēgts uz vienu sezonu. ⚡️ Хоккейный клуб «Спартак» Москва заключил контракт на один…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām