Riharda Bukarta rezultatīvais sniegums kaldina “Wild Wings” kluba uzvaru DEL mačā

20/01/2019 17:49

Ar rezultatīvu sniegumu svētdien Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) izcēlās latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš ar vārtiem un rezultatīvu piespēli kaldināja Šveningeres “Wild Wings” uzvaru izbraukumā ar 4:3 (1:0, 2:2, 0:1, 1:0) pagarinājumā pār Diseldorfas EG vienību.

Bukarts ar vārtiem izcēlās otrā perioda 41. sekundē, tobrīd panākot 2:1 viesu labā. Trešdaļas turpinājumā abas komandas apmainījās ar precīziem metieniem, un “Wild Wings” vadībā ar 3:2 noturējās līdz pat 56. minūtē, kad 3:3 un sekojošo pagarinājumu izrāva norvēģis Kens-Andre Olimbs. Papildlaika trešajā minūtē uzvaru ciemiņiem pēc Bukarta rezultatīvās piespēles nodrošināja Mirko Hoflins – 4:3.

Rihards šajā mačā darbojās “Wild Wings” trešajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja 13:26 minūtes, šajā laikā veicot divus metienus pa vārtiem un nopelnot lielisku lietderības koeficientu +4. Jāatzīmē, ka par visiem četriem Šveningeres kluba vārtu guvumiem parūpējās tieši Bukarts un viņa partneri trešajā uzbrucēju trio.

Bukarts šosezon DEL aizvadījis 31 spēli un izcēlies ar sešiem precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

DEL kopvērtējumā līdere ar 90 punktiem 40 spēlēs ir Manheimas “Adler”, kamēr sestajā vietā ar 66 punktiem atrodas Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panther”. Savukārt “Wild Wings” ar 38 punktiem joprojām atrodas pēdējā, 14. pozīcijā.