Rihardam Bukartam vārti “Eisbaren” sagrāvē DEL ceturtdaļfināla mačā

18/03/2018 18:46

Latvijas hokejists Rihards Bukarts šodien izcēlās ar gūtajiem vārtiem viņa pārstāvētās Berlīnes “Eisbaren” uzvarā Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) čempionāta ceturtdaļfināla mačā.

Berlīnes klubs savā laukumā ar 8:1 pārspēja Volfsburgas “Grizzly Adams” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2 – 1.

Bukarts spēlēja ceturtajā maiņā un svētdien guva “Eisbaren” sestos vārtus mača 45.minūtē. Uzvarētāju sastāvā ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās kanādietis Niks Petersens.

Šis bija Bukarta pirmais vārtu guvums “Eisbaren” komandas sastāvā.

Sērijas nākamais mačs notiks trešdien Volfsburgā.

22 gadu vecais Bukarts sezonu iesāka Čehijas augstākās līgas vienībā Zlīnas “Aukro Berani”, ko novembra sākumā atstāja, bet vēlāk pievienojās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienībai Rīgas “Dinamo”.