Rihardam Bukartam vārti, komandai uzvara Vācijas čempionātā

22/10/2018 00:41

Vācijas DEL čempionātā hokejā ar vārtu guvumu izcēlies latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš tādējādi palīdzējis Švenningeras “Wild Wings” ar rezultātu 5:3 uzveikt Izerlonas “Roosters”.

Bukarts guva vārtus otrā perioda otrajā pusē, tādējādi izvirzot “Wild Wings” vadībā ar 3:2. Turpinājumā “Roosters” vēl vienu reizi atspēlējās, tomēr noslēgumā ar 5:3 pārāki bija “Wild Wings”.

Latviešu uzbrucējs ar noteikumu pārkāpumiem spēles protokolā neizcēlās.

Citā spēlē Augsburgas “Panther” viesos ar 1:0 apspēlēja Nirnbergas “Ice Tigers”, tādējādi izcīnot sesto panākumu pēc kārtas.

Aizsargs Arvīds Reķis uzvarētāju komandas rindās šajā spēlē nopelnīja četras soda minūtes.

Pēc 13 aizvadītiem mačiem “Wild Wings” ar sešiem punktiem ir pēdējā vietā, kamēr “Panther” ar 25 punktiem ir ceturtajā pozīcijā.