Rihards Bukarts: Būsim reāli, man tā bija pirmā spēle 8-9 mēnešu laikā

Rihards Bukarts
Rihards Bukarts | Foto: Artūrs Stabulnieks / Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” hokejists atskatījās uz vakardienas spēli pret Pekinas “Kunlun Red Star”, kurā rīdzinieki svinēja uzvaru papildlaikā ar 5:4.

24 gadus vecais uzbrucējs vakar aizvadīja pirmo spēli šosezon. 17:46 minūšu laikā viņš izdarīja četrus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja trīs metienus, maču noslēdzot ar pozitīvu lietderību +2.

“Pirmā uzvara izbraukumā un ļoti svarīgi punkti,” spēli komentēja Bukarts. “Esam uzņēmuši labu ritmu pēc Covid-19 uzliesmojuma. Tagad gatavojamies nākamajam mačam savās mājās pret “Sibir”, tā būs svarīga spēle,” teica uzbrucējs.

Trīs no četriem vārtiem “Dinamo” ielaida mazākumā. Rīdzinieku mazākuma brigāžu efektivitātes procents ir otrs sliktākais līgā – 71,1%. “Strādāsim pie mazākuma, protams, šajā elementā jāspēlē labāk. Lai mazākums būtu labāks, mums nevajadzētu noraidīties. Centīsimies darīt tā, lai vairāk spēlētu piecatā pret pieciem – vienādos sastāvos mēs izskatījāmies labi.”

“Būsim reāli – pirmā spēli astoņu-deviņu mēnešu laikā,” savu fizisko stāvokli komentē Latvijas izlases hokejists. “Aizvadīju ļoti labu divu nedēļu sagatavošanas posmu Rīgā, pēc tam šīs 3-4 dienas izbraukumā. Skaidrs, ka nav viegli atgriezties ritmā pēc tik lielas pauzes. Jūtos labi, bija neliela nervozitāte pirmajā periodā, bet tad tā pārgāja, trešdaļas beigās bija vairākums, pabiju ar ripu, izdarīju metienus. Savu spēli vērtēju ar plus zīmi, protams, ir kur pielikt, bet kopā esmu priecīgs par mūsu maiņu un pirmo panākumu izbraukumā,” atklāja spēlētājs.

Jautāts par Pētera Skudras piedāvāto hokeju, Bukarts min, ka, gluži kā citi treneri, arī “Dinamo” stūrmanis vēlas, lai hokejisti pilda doto uzdevumu visās trīs zonās. Savukārt no paša uzbrucēja treneris sagaida viņam ierasto aktivitāti, enerģiju, metienus pa vārtiem un spēka spēli.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par