Rihards Bukarts pacīnās vārtu priekšā un gūst sestos vārtus šosezon

06/12/2021 18:22
Rihards Bukarts

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Vladivostokas “Admiral”, kuru pārstāv uzbrucēji Rihards Bukarts un Miks Indrašis, kā arī trenē Leonīds Tambijevs, šodien ar rezultātu 2:4 piekāpās Ufas “Salavat Yulaev”, sestos vārtus sezonā gūstot Bukartam.

Bukarts laukumā pavadīja 13 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku cietoksni un izdarīja vienu spēka paņēmienu. Tikmēr Indrašis laukumā bija 23 minūtes un 21 sekundi, šajā laikā trīsreiz apdraudot pretinieku vārtus, uzvarot vienīgajā iemetienā un veicot divus spēka paņēmienus.

Bukarts trešajā periodā panāca 2:3, kad pēc Indraša un Vjačeslava Ušeņina saspēles vairākumā ripu pa vārtiem meta Vladislavs Vladislavs Ušeņins, taču Bukarts noslidoja gar vārtiem un pamainīja ripas lidojuma virzienu, to pāradresējot vārtos. Tambijevs mača izskaņā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr tas neatmaksājās, ripu tukšos vārtos metot Aleksandram Kadeikinam.

Uzvarētājiem šajā mačā vārtus guva Sergejs Šmeljovs, Sakari Manninens, Markuss Granlunds un Kadeikins. Tikmēr “Admiral” sastāvā precīzi bija Bukarts un Vladislavs Kaletkins. “Admiral” cieta piekto zaudējumu pēc kārtas un 15. pēdējās 17 cīņās. Bukartam šosezon 22 spēlēs ir seši vārti un trīs rezultatīvas piespēles, bet Indrašim 34 mačos izdevies sakrāt piecus golus un deviņas piespēles.