Rihards Bukarts turpina rezultatīvo sēriju Vācijas DEL līgā, Merzļikinam panākums Šveicē

17/02/2019 19:59
Rihards-Bukarts-sportazinas

Latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts svētdien guva vārtus, kas palīdzēja viņa pārstāvētajai Šveningeres “Wild Wings” gūt uzvaru Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā.

“Wild Wings” viesos ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Brēmerhāvenes “Fischtown Pinguins” komandu.

Latvietis vārtus guva mača septītajā minūtē, kad izlīdzināja rezultātu. Viņš šajā spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Pēdējās astoņās spēlēs Bukarts izcēlies ar trim vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet šosezon kopumā Riharda rēķinā 37 mačos gūti astoņi vārti un 11 rezultatīvas piespēles.

Citā mačā ārpus pieteikuma palika pieredzējušais aizsargs Arvīds Reķis, kura pārstāvētā Augsburgas “Panther” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) pārspēja Štraubingas “Tigers” vienību.

Ar 106 punktiem 46 spēlēs DEL turnīra līderpozīcijā atrodas Manheimas “Adler”, bet ceturto vietu ar 80 punktiem ieņem Augsburgas “Panther”, kamēr priekšpēdējā 14 komandu konkurencē ir 45 punktus guvusī Šveningeres “Wild Wings”.

Tikmēr Šveicē latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā “Lugano” vietēja čempionāta ietvaros ar 4:3 savā laukumā papildlaikā pārspēja Ženēvas “Servette”. Merzļikins nospēlēja visu spēli un atvairīja 30 no 33 (90,91%) pretinieku metieniem.

“Lugano” šobrīd ar 63 punktiem 43 spēlēs atrodas devītajā vietā. Merzļikins šosezon aizvadījis 37 spēles, kuru laikā ielaidis vidēji 2,49 vārtus spēlē un atvairījis 91,84% no pretinieku metieniem.