Riherts: RFS ar titulu galīgi negribu apsveikt, Morozs priekš manis neeksistē

11/11/2023 20:25
Nokopēts
Andris Riherts

“Optibet Virslīgas” kluba “Metta” galvenais treneris Andris Riherts pēc noslēdzošajā kārtā piedzīvotā zaudējuma pret RFS veltīja kritiku gan mača tiesnešiem, gan pretiniekiem.

Jau vēstīts, ka “Metta” šodien ar 0:1 atzina RFS pārākumu, kas ļāva rīdziniekiem pēc viena gada pārtraukuma atgūt “Optibet Virslīgas” čempiontitulu. RFS pirms noslēdzošās spēles turnīra tabulā ierindojās otrajā pozīcijā, par vienu punktu atpaliekot no “Riga”. RFS , lai nodrošinātu čempiontitulu, vajadzēja pašiem nezaudēt punktus, kā arī cerēt, ka punktus zaudēs “Riga”, kas galu galā arī notika – “Riga” izbraukumā spēlēja neizšķirti 1:1 pret “Valmiera”.

“Noteikti bijām pelnījuši vairāk kā 0:1 spēles beigās,” par zaudējumu pret RFS teica Riherts. “Paldies čaļiem par pašatdevi. Principā pretiniekiem tādas lielas iespējas nebija. Problēmas radīja standartsituācijas, kur viņi diezgan brīvi tika līdz sitieniem. Un tad tas 11 metru soda sitiens… Ja kādam vajag, padalīšos ar [epizodes] video. Nesaprotu, ko šodien Andris Treimanis darīja kā ceturtais tiesnesis spēlē starp “Audu” un “Daugavpili”. Atsūtīja [uz šo spēli Alekseja] Griščenko kungu. Ja Valmierā [spēli starp “Valmiera” un “Riga”] tiesāja FIFA tiesnesis, tad šeit – nezinu, kuras kategorijas tiesnesis. Noteikti ir augsta, bet ne FIFA. Viņam jau laikam nav problēmas iedot 11 metru soda sitienu.”

“Bēdīgi, ka tāda epizode izšķīra čempiontitulu, bet nu acīmredzot “Riga” ir pelnījuši būt otrie, RFS ir čempioni, bet nu es viņus ar čempiontitulu galīgi negribu apsveikt. Ne kluba kopējā nostāja, ne uzvedība mani neimponē. Saprotu, ka tagad ir pieņemtas izmaiņas Sporta likumā par agresorvalsts sportistiem – šodien uz RFS rezervistu soliņa sēž treneris no agresorvalsts. Nesaku, ka viņš ir slikts, neiešu personīgos apvainojumos, bet ja ir kaut kādi likumi, tad cenšamies tos ievērot. [Dāvja Mārtiņa] Daugavieša kungam ir ko paskatīties,” teica Riherts, norādot uz RFS vārtsargu treneri Antonu Savčenkovu.

Mača 83. minūtē Riherts un RFS stūrmanis Viktors Morozs saņēma sarkanās kartītes. Kā atklāja “Mettas” treneris, tad savstarpējais konflikts bija izvērties ļoti nepatīkams. “Ko tur stāstīt. Netaisos mūsu individuālās lietas atstāstīt, bet katrā ziņā Morozs priekš manis neeksistē. Var cilvēki runāt, personīgi viens otru aizvainot, kas arī nav pareizi, bet, ja aizskar kādu citu, tostarp tavu ģimenes locekli, tas jau paliek zemiski. Morozam tas noteikti nāks atpakaļ. Netaisos ar viņu vicināt rokas, bet viņš par to principā bija pelnījis dabūt par ausīm,” stāstīja Riherts.

 

Ikaunieks izšķir trofejas likteni, RFS “izrauj” čempionkausu no “Riga” rokām

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām