Rikjardo steidzami jāvienojas ar citu F-1 komandu, lai nepaliktu bez vietas nākamajā sezonā

03/08/2022 13:01
Nokopēts
Daniels Rikjardo

Pirmās formulas (F-1) komandas “McLaren” pilotam Danielam Rikjardo palicis laiks līdz septembra sākumam, lai tiktu galā ar variantiem par karjeras turpināšanu, vēsta “f1briefings.com”.

Jūlijā parādījās informācija par to, ka pēc 2022. gada sezonas Rikjardo atstās vienību, taču pats braucējs to noraidīja, noradot, ka viņš ir uzticīgs komandai. Tajā pašā laikā “McLaren” tikpat kā vienojusies par sadarbību ar austrālieti Oskaru Piastri, par kura pievienošanos priekšlaicīgi paziņoja cita F-1 komanda “Alpine”. Vēlāk pats Piastri teica, ka viņš neplāno braukt “Alpina” vienībā.

Piastri ņemts tieši kā Rikjardo aizvietotājs, līdz ar to vēl vienam Austrālijas pārstāvim steidzami jāsameklē sev vieta kādā citā komandā. Ja viņš paziņos par velmi palikt “McLaren”, tad šī organizācija, lai parakstītu līgumu ar Piastri, būs spiesta izmaksāt kompensāciju Rikjardo par kontrakta laušanu pirms tā termiņa beigām.

Pašlaik Rikjardo ar 19 punktiem ieņem 12. vietu pilotu kopvērtējumā, savukārt “McLaren” pirmais numurs Lando Noriss ar 76 punktiem ir septītais. Karjeras laikā Rikjardo astoņas reizes triumfējis kādā no F-1 sacīkstēm un kopā 32 reizes ieņēmis vietu uz pjedestāla.

Viņa pagaidām pēdējā uzvara notikusi 2021. gadā Itālijas “Grand Prix” posmā. Braucēja labākais rezultāts šogad ir sestā vieta savā dzimtenē.

“Alpine” problēmas komunikācijā vai pārsteidzīgs lēmums? Piastri noliedz informāciju par jauno līgumu

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām