Rīt sāksies biļešu tirdzniecība uz OS kvalifikācijas turnīru basketbolā

05/03/2024 10:06
Nokopēts
Latvijas basketbola izlase

Trešdien, 6. martā, sāksies biļešu tirdzniecība uz 2024. gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra spēlēm, kas no 2. līdz 7. jūlijam notiks “Arēnā Rīga”. Biļetes varēs iegādāties basket.lv un bezrindas.lv, vēsta Latvijas basketbola savienība (LBS).

No pirmās dienas tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz visām deviņām spēlēm – 6 cīņām apakšgrupu turnīros, abiem pusfināliem un finālspēli. Uz katru spēli biļete jāiegādājas atsevišķi – komplektu nav. Vienā pirkumā varēs iegādāties 10 biļetes.

Uz apakšgrupu turnīru spēlēm biļetes maksās no 15 līdz 69 eiro, uz pusfināla spēlēm no 19 līdz 79 eiro, uz finālspēli no 19 līdz 99 eiro. Bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot) biļete nav nepieciešama.

Rīgā gaidāmajā turnīrā Latvija A grupā tiksies ar Gruziju un Filipīnām, bet B grupā spēlēs Brazīlija, Melnkalne un Kamerūna.

Kvalifikācijas turnīri tiks aizvadīti no 2024.gada 2. līdz 7.jūlijam, bet vīriešu basketbola turnīrs Parīzes olimpiskajās spēlēs norisināsies no 27.jūlija līdz 10.augustam, grupu turnīrus aizvadot Lillē, bet izšķirošās cīņas – Parīzē.

Ar aktuālo informāciju par biļetēm uz OS kvalifikācijas turnīru var iepazīties ŠEIT.

FIBA: Latvija ir karstākā komanda pasaulē, neviens to nevar apturēt

Neapturamā Latvijas izlase atkal piedzīvo kāpumu FIBA rangā

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām