Riteņbraucēja Laizāne iegūst 20. vietu sacensībās Spānijā

08/05/2022 17:30
Lija Laizāne

Latvijas riteņbraucēja Lija Laizāne svētdien Spānijā izcīnīja 20.vietu vienas dienas sacensībās “Gran Premio Ciudad de Eibar” (UCI kat.1.1). Šajā velobraucienā sportistes veica 111,1 kilometru garu distanci Eibaras apkārtnē, ceļā uz finišu pārvarot divus trešās un vienu pirmās kategorijas kāpumu.

Uzvaru svinēja kanādiete Olivija Berila (“Valcar – Travel & Service”), kura finiša spurtā pārspēja vēl trīs sāncenses. Vadošā četrotne finišēja divās stundās 51 minūtē un astoņās sekundēs.

Spānijas komandu “Eneicat – RBH Global” pārstāvošā Laizāne finišēja kopā ar sportistēm, kas uzvarētājai zaudēja vienu minūti un 27 sekundes. Latviete izcīnīja visaugstāko pozīciju savā komandā un tika pie trīs UCI punktiem. Apmēram pusminūti vēlāk finišēja grupa, kurā bija uzvarētājas komandas biedrene, Itālijas un Latvijas dubultpilsone Anastasija Karbonāri, kura guva 26.pozīciju.