Riteņbraucējai Pētersonei augstvērtīgā piektā vieta PČ “Pump track” disciplīnā

20/11/2023 12:22
Nokopēts
Vineta Pētersone

atvijas sportiste Vineta Pētersone aizvadītās nedēļas nogalē izcīnīja piekto vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) pasaules čempionātā “Pump track” disciplīnā, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

UCI pasaules čempionāts riteņbraukšanas “Pump Track” disciplīnā norisinājās iekštelpu trasē Austrijas pilsētiņā Otztalā un tajā startēja 28 sportistes.

Pagājušā gada pasaules čempionāta trešās vietas ieguvēja Pētersone pirmajā kārtā sasniedza trešo labāko laiku, bet astotdaļfinālā trenera Ģirta Kātiņa audzēknei ceturtā pozīcija. Astoņu sportistu konkurencē latviete ceturtdaļfinālā trasi veica 13,963 sekundēs, no pusfināla sliekšņa atpaliekot 0,23 sekundes, kas deva piekto vietu. Par pasaules čempioni kļuva šveiciete Krista fon Nīderhauserna, kura finālā pārspēja Čehijas pārstāvi Sabīnu Košarkovu.

Tikmēr vīriešu sacensībās startēja 32 dalībnieki un labākais no četriem Latvijas pārstāvjiem bija Kristaps Vekša, kurš ierindojās 12.pozīcijā.

Vēl no Latvijas startēja Helvijs Babris, kurš ieņēma 21.vietu, Edgaram Melnalksnim 31.pozīcija, bet Anatolijs Bervjačonoks samierinājāš ar 32.vietu, kamēr par pasaules čempionu kļuva Bobs Aleks no ASV.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām