Riteņbraucējam Neilandam astotā vieta vienas dienas sacensībās Velsā

15/06/2015 17:30

(Pievienota 4.rindkopa.)

Kārdifa, 15.jūn., LETA. Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no “Rietumu-Delfin” komandas svētdien izcīnīja astoto vietu vienas dienas velobraucienā “Velothon Wales” (UCI kat.1.1).

Par 174 kilometrus garā velobrauciena uzvarētāju kļuva Dānijas sportists Martins Moretensens, kurš finišu sasniedza pēc četrām stundām 26 minūtēm un 25 sekundēm.

Tikmēr Neilands finišu sasniedza grupā, kas uzvarētājam piekāpās tieši par minūti. Šajā grupā 19.pozīcijā finišēja arī Viesturs Lukševics no “Alpha Baltic-Maratoni.lv” vienības.

Šis rezultāts Neilandam deva labākā jaunā braucēja statusu.

Savukārt 30.vietā bija “Rietumu-Delfin” komandu pārstāvošais igaunis Pēters Prūss, bet divas pozīcijas zemāk ierindojās Andris Smirnovs. Abi uzvarētājam piekāpās par trim minūtēm un septiņām sekundēm.

Tikmēr finišu šajā velobraucienā nesasniedza Armands Bēcis, Emīls Liepiņš un rumānis Lars Prija (visi – “Rietumu-Delfin”), kā arī Ansis Brēmanis, Mārtiņš Savickis, Kristofers Rācenājs, Māris Bogdanovičs un Mārtiņš Trautmanis (visi – “Alpha Baltic-Maratoni.lv”).

Tāpat svētdien “Diamond Tour” (UCI kat.1.1) velobraucienā dāmām, kas 100 kilometru garumā risinājās Beļģijā, 62.vietu ieņēma latviete Dana Rožlapa. Sacensībās panākumu svinēja beļģiete Julīna D’Uore (“Wiggle Honda”), bet Rožlapa individuāli finišēja 35 sekundes vēlāk.