Riteņbraucējs Skujiņš izcīna trešo vietu Filadelfijas “Philly Cycling Classic” sacensībās

08/06/2015 12:49

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no ASV kontinentālās komandas “Hincapie Sportswear” svētdien izcīnīja trešo vietu Filadelfijā notikušajās prestižajās “Philly Cycling Classic” sacensībās (UCI kat.1.2).

Skujiņš 173 kilometru garā velobrauciena finišu sasniedza tikai četras sekundes pēc sacensību uzvarētāja spāņa Karlosa Barbero (“Caja Rural”), kuram vienu sekundi atpalika kanādietis Maikls Vudss (“Optum p/b Kelly Benefit Strategies”).

Distanci latvietis veica trīs stundās 54 minūtēs un 15 sekundēs.

Pērn Skujiņš Filadelfijas trasē izcīnīja augsto sesto vietu.

“Hincapie Sportswear” komandu pārstāv arī latvietis Andžs Flaksis, kurš šajās sacensībās ierindojās 59.vietā 120 sportistu konkurencē, no uzvarētāja atpaliekot par minūti un 33 sekundēm.

Skujiņš, kuram 15.jūnijā paliks 24 gadi, jau otro sezonu aizvada ASV komandā “Hincapie Sportswear”, kur lieliski sācis sezonu. Vēl tikai pagājušajā nedēļā viņš bija labākais Vinstonas-Seilemas vienas dienas velobraucienā (UCI kat.1.2), bet maijā viņš uzvarēja vienā no prestižā Kalifornijas velobrauciena (UCI kat.2.HC) posmiem, turklāt vairākas dienas bija arī kopvērtējuma līderis.

Kā ziņots, Skujiņš pievienosies Latvijas riteņbraucēju izlasei Azerbaidžānā gaidāmajās Eiropas spēlēs.

Pirmās Eiropas spēles norisināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no šī gada 12. līdz 28.jūnijam, tajās piedalīsies vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu, kuri sacentīsies 20 sporta veidos.