Ro. Bukartam vārti un piespēle, divi punkti un uzvara arī Bičevskim (VIDEO)

30/10/2018 21:25

Ar rezultatīvu sniegumu izceļoties Robertam Bukartam un Guntim Galviņam, šovakar Čehijas Ekstralīgā trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs izcīnīja Triņecas ”Ocelari”. Tikmēr Māris Bičevskis ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Hradeckrāloves ”Mountfield” pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Gūstot trīs vārtus jau pirmajā trešdaļā, Bukarta pārstāvētā ”Ocelari” viesos ar 6:3 sakāva vienu no līgas vājākajām komandām ”Olomouc” un pakāpās uz astoto vietu Čehijas čempionāta kopvērtējumā.

Bukarts pirmā perioda vidū nopelnīja rezultatīvu piespēli vairākumā, nopelnot desmito rezultativitātes punktu sezonā un viesiem panākot 3:0. Savukārt 26. minūtē viņš guva savus trešos vārtus sezonā un palīdzēja ”Ocelari” vēl vairāk nostiprināt pārsvaru – 5:1.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem. Viņš nopelnīja divus rezultativitātes punktus, taču maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon Bukarta kontā 13 spēlēs ir trīs vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Galviņš otrās trešdaļas ievadā izcēlās ar rezultatīvu piespēli vairākumā, nopelnot trešo punktu sezonā un viesiem atjaunojot trīs vārtu pārsvaru (4:1). Latvijas izlases aizsargs nospēlētajās 17 minūtēs un 45 sekundēs izdarīja trīs metienus pa sāncenšu vārtiem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Sezonas 11 aizvadītajās cīņās Galviņš guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Šovakar ar rezultatīvu sniegumu izcēlās arī Māris Bičevskis, kurš, izpildot divas rezultatīvas piespēles, palīdzēja Hradeckrāloves ”Mountfield”, ko pārstāv arī Oskars Cibuļskis, izbraukumā ar 4:3 pagarinājumā pārspēt pēdējās vietas īpašnieci Čomutovas ”Pirati” un pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Bičevskis izdarīja rezultatīvu piespēli pirmās trešdaļas vidū, kad nopelnīja savu piekto punktu sezonā un palīdzēja viesiem vairākumā atklāt mača rezultātu (1:0). Savukārt nedaudz vairāk nekā četras minūtes līdz pamatlaika beigām viņš palīdzēja ”Mountfield” panākt izlīdzinājumu – 3:3.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 22 minūtes un astoņas sekundes, neizdarot nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, taču bloķēja vienu sāncenšu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Tāpat viņš uzvarēja 11 no 21 iemetiena (57%) un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 13 mačos Bičevskis izcēlies ar vieniem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Cibuļskis nospēlēja 16 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja četras soda minūtes. Arī viņš spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Sezonas aizvadītajās 16 cīņās latviešu aizsargs trīs reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Tikmēr ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs izcīnīja Ralfa Freiberga un Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas ”Aukro Berani”, kas mājās ar 5:2 apspēlēja piektajā vietā esošo ”Litvinov” un pakāpās uz septīto pozīciju līgas kopvērtējumā. Neviens no latviešu hokejistiem gan šoreiz ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās.

Freibergs laukumā pavadīja 19 minūtes un 29 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu un nopelnot divas soda minūtes un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 15 spēlēs viņš guvis divus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Kulda nospēlēja 15 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās. Maču gan viņš noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Latviešu uzbrucējs 15 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un deviņiem punktiem.