Bukarts kaldina komandas uzvaru Vācijā, Smirnovs turpina būt rezultatīvs Šveicē

06/12/2019 23:42

Piektdien Čehijas hokeja ekstralīgā notikušas vairākas spēles, kurās piedalījušās vairākas latviešu spēlētāju pārstāvētās komandas.

Uzbrucēju Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Vitkovice Ridera” savā laukumā ar 1:9 (0:4, 1:2, 0:3) kapitulēja Karlovi Vari “Energie”.

Bukarts uz ledus atradās 16 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli vienīgajos komandas vārtos, izpildīja divus metienus, kā arī uzspēlēja piecas minūtes un 56 sekundes skaitliskajā vairākumā. Tāpat viņa kontā neitrāls lietderības koeficients.

Tikmēr Razgals sev atvēlētajās 13 minūtēs un 20 sekundēs izpildīja trīs metienus pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Citā mačā aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” izbraukumā ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) pārspēja cita aizsarga Ralfa Freiberga Zlīnas “PSG Berani”.

Freibergs šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā atzīmējās diviem metieniem, vienu noraidījumu un negatīvu lietderības koeficientu -1. Cibuļskis šim mačam netika pieteikts.

Uzbrucēja Māra Bičevska “Mlada Boleslav” viesos ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās Kladno “Rytiri” hokejistus. Bičevskis šodien laukumā nedevās.

Vācija

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien guva vārtus Vācijas augstākās līgas (DEL) mačā, palīdzēdams Diseldorfas EG komandai izcīnītu uzvaru.

Diseldorfas vienība mājās ar 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) pārspēja Augsburgas “Panther” komandu, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Bukarts vārtus guva 14.minūtē, kad ar individuāli veiksmīgu spēli panāca 2:0. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 15 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Bukarts šosezon 22 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Šveice

Šveices nacionālajā hokeja līgā (NLA) uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” savā laukumā ar 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) apspēlēja “Biel” vienību.

Latvietis laukumā pavadīja 10 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā izcēlās ar komandas otro vārtu guvumu, rezultatīvu piespēli pirmajos vārtos, izpildīja vienu metienu un uzvarēja divos no pieciem iemetieniem.

Citā mačā vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā LangnauTigers” mājās ar 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) pārspējaLugano” komandu.

Punnenovs šajā mačā stājās vārtos jau no mača sākumā un atvairīja 28 no 30 pretinieku metieniem, kopumā tiekot galā ar 93,3% “Lugano” hokejistu raidījumiem pa viņa sargātajiem vārtiem

Uzbrucēja Ronalda Ķēniņa “Lausanne” savā laukumā ar 2:5 (1:1, 0:0, 1:4) piekāpās “Bern” klubam.

Ķēniņš uz ledus pavadīja 18 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā guva komandas otros vārtus, izpildīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, nopelnīja vienu noraidījumu un izcēlās ar negatīvu lietderības koeficientu -2.