Ro. Bukarts turpina dominēt un palīdz izcīnīt uzvaru pret Dzierkalu un Binduli (VIDEO)

25/11/2022 21:53
Roberts Bukarts

Čehija

Izcilu sniegumu Čehijas ekstralīgā šosezon joprojām turpina demonstrēt Roberts Bukarts, kurš guva vārtus un palīdzēja Vitkovices “Ridera” ar 4:3 pieveikt Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Dzierkala pārstāvēto Česke Budejovices “Motor”. Bukarts spēles pirmā perioda piektajā minūtē atklāja mača rezultātu, izmantojot “Ridera” komandas pretuzbrukumu. Viņš pēc Pītera Millera piespēles raidīja ripu gandrīz tukšos vārtos. Tie Bukartam bija 12. vārti šosezon, un līgas labāko snaiperu vidū viņš ieņem dalīti otro vietu.

Rezultatīvāko spēli šosezon aizvadīja Kristaps Sotnieks, kurš atdeva divas rezultatīvas piespēles un palīdzēja viņa un Oskara Cibuļska vienībai Kladno “Rytiri” ar 5:2 apspēlēt “Olomouc”. Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” ar 2:1 papildlaikā pieveica Litvīnovas “Verva”, kuras rindās šosezon spēlē Latvijas aizsargi Ralfs Freibergs, Kristaps Zīle, Jānis Jaks. Bez punktiem joprojām palicis Māris Bičevskis, kas gan neliedza “Mlada Boleslav” ar 3:1 pārspēt Brno “Kometa” komandu.

Zviedrija

Ceturtos vārtus šosezon guva Rihards Marenis, palīdzot viņa un Kristera Gudļevska pārstāvētajai Ērnšeldsvīkas “MoDo” izcīnīt kārtējo panākumu. Zviedrijas pēc spēka otrās līgas jeb “Allsvenskan” čempionāta līdervienība ar 6:3 pārliecinoši uzvarēja “Mora” vienību. Marenis bija precīzs pirmajā periodā, tobrīd panākot 2:0. Gudļevskis “MoDo” vārtos atvairīja 19 no 22 metieniem. Citā spēlē Georgs Golovkovs palika “sausā”, taču “Almtuna” ar 4:2 pārspēja “Djurgarden”, kamēr neveiksmi piedzīvoja Renārs Krastenbergs un “Sodertalje” pret “Tinsgryd” (1:3).

Slovākija

Trīs latviešu hokejistu cīņā Slovākijas čempionātā panākumu svinēja Patriks Zabusovs un Vitālijs Pavlovs, kuru pārstāvētā Mihalovces “Dukla” ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja “Liptovsky Mikulas” un Mārtiņu Karsumu. Zabusovs panākumu kaldināja, realizējot vienu “bullīti”.

Neveiksmīgs mačs Normunda Sējēja vadītajai un Filipa Bunča pārstāvētajai “Nitra” komandai, kas ar 0:3 kapitulēja “Zvolen” vienībai, kamēr Trenčīnas “Dukla” bez Patrika Ozola pieteikumā pēcspēles metienos ar 2:1 bija pārāka pret Bratislavas “Slovan”.

Somija

Otro zaudējumu pēc kārtas Somijas augstākajā čempionātā jeb “Liiga” piedzīvoja Oskars Batņa un Mikeli “Jukurit”, kas ar 2:6 piedzīvoja sagrāvi pret Jiveskiles JYP. Lai gan latvietis veica divus metienus pa vārtiem, viņš arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Austrija

Mazrezultatīvā mačā bez vārtu guvumiem palika Klāgenfurtes “EC-KAC” ar Rihardu Bukartu ierindā, kas ar 0:1 piekāpās Bolcāno “Foxes” vienībai. Savukārt Artūra Kuldas pārstāvētā “Villach” ielaida trīs vārtus pēdējā trešdaļā un ar 3:4 atzina “Feherva AV19” pārākumu.