Ronaldu pauž gatavību arī turpmāk palīdzēt Portugāles izlasei

Krištianu Ronaldu, sportazinas.com
Foto: UEFA

Portugāles izlase svētdien savā laukumā UEFA Nāciju līgas finālā ar 1:0 pārspēja Nīderlandes valstsvienību un kļuva par pirmo turnīra čempioni.

Tikmēr 34 gadus vecais portugāļu spīdeklis Ronaldu izlasē UEFA Nāciju līgā pirms tam nespēlēja, bet atgriezās uz pusfināla un fināla cīņām, demonstrējot līdera cienīgu sniegumu – pusfinālā pret Angliju viņš izcēlās ar trim vārtu guvumiem.

Pēc spēles sarunā ar medijiem Ronaldu izteicās: “Esam uzvarējuši svarīgus turnīrus, piemēram, 2016. gada Eiropas čempionātu un tagad arī UEFA Nāciju līgu. Tas patiesībā ir ļoti smags darbs, jo tā dēļ ir daudz jāziedo no sevis.”

“Kamēr man vēl būs spēks un motivācija, es turpināšu pārstāvēt Portugāles izlasi un tās krāsas futbolā. Kad esmu ar nacionālo komandu, jūtos kā mājās,” piebilda portugāļu spīdeklis.

Zīmīgi, ka svētdien Ronaldu bija vienīgais futbolists, kurš pārstāvēja Portugāli 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas arī norisinājās tās mājās. Toreiz portugāļi cieta zaudējumu finālā pret Grieķiju.

“Izlasē esmu pavadījis 16 gadus, bet vēl joprojām jūtu tādu pašu entuziasmu, kāds bija 18 gadu vecumā. Vienmēr cenšos no sevis atdot pilnībā visu un jūtu, ka portugāļi vienmēr mani atbalsta, tāpēc paldies viņiem par to,” komentēja Ronaldu.

Ronaldu izlasē aizvadījis 157 spēlēs guvis 88 vārtus, būdams komandas visu laiku rezultatīvākais futbolists.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par