Robertam Bukartam divi vārtu guvumi uzvarā (VIDEO)

24/09/2017 20:55

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien guva divus vārtus un palīdzēja viņa pārstāvētajai Zlīnas “Aukro Berani” komandai, kur spēlē arī viņa brālis Rihards Bukarts un Ralfs Freibergs, Čehijas augstākās līgas mačā ar 4:3 (1:2, 0:0, 2:1, 1:0) pagarinājumā pieveikt “Olomouc” vienību.

Tieši Roberts Bukarts jau šī mača trešajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Lai gan pēc tam mājinieki guva divus vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību, pašā noslēdzošās trešdaļas sākumā “Aukro Berani” iemeta divus vārtus, no kuriem viena bija latvieša mestā ripa, un viesi no jauna atradās vadībā.

“Olomouc” gan izdevās panākt neizšķirtu un novest dueli līdz pagarinājumam, taču tajā uzvaru izcīnīja Zlīnas vienība, jo papildlaika 49.sekundē ar precīzu raidījumu izcēlās Antonīns Honejseks.

Roberts Bukarts šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā veica piecus metienus pa pretinieku vārtiem, no tiem divi bija precīzi, un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon uzbrucējs septiņās spēlēs guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Rihards Bukarts nospēlēja deviņas minūtes un 21 sekundi, izpildīja divus metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Visbeidzot Freibergs laukumā pavadītajās 24 minūtēs un septiņās sekundēs, kas bija otrais lielākais spēles laiks, izpildīja divus metienus un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt zaudējumu svētdien piedzīvoja uzbrucēja Andra Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas savā laukumā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) piekāpās Prāgas “Sparta”.

Džeriņš šajā mačā nospēlēja 18 minūtes un 46 sekundes, veica vienu metienu, uzvarēja astoņos no 14 iemetieniem, nopelnīja četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Cibuļskis laukumā pavadīja 20 minūtes un 32 sekundes, veica trīs metienus, nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīciju ar 17 punktiem septiņās spēlēs ieņem Homutovas “Pirati”, bet “Mountfield” ar astoņiem punktiem ir devītajā vietā, bet “Aukro Berani” ar septiņiem punktiem atrodama desmitajā pozīcijā 14 komandu konkurencē.