Robertam Bukartam un Freibergam pa piespēlei Zlīnas uzvarā

27/10/2017 22:49
Roberts Bukarts HK

Latvijas hokejisti Roberts Bukarts un Ralfs Freibergs piektdien veica pa rezultatīvai piespēlei Čehijas augstākās līgas mačā, kamēr viņu un vēl viena latvieša Riharda Bukarta pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” komanda izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā.

Zlīnas vienība piektdien izbraukumā ar 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) uzveica Brno “Kometa” hokejistus.

Abi latviešu hokejisti rezultatīvu piespēli veica viesu otro vārtu guvumā, kad 32.minūtē Antonīns Honejseks panāca 2:1. “Aukro Berani” vadību gan nenosargāja, bet šīs cīņas uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, kur panākumu Zlīnas klubam atnesa Tomāšs Forts.

Roberts Bukarts šajā mačā nospēlētajās 20 minūtēs veica divus metienus un uzvarēja abos iemetienos, kuros piedalījās, kā arī dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon viņš 17 mačos atzīmējies ar astoņiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Freibergs laukumā pavadītajās 26 minūtēs un 15 sekundēs, kas bija ilgākais spēles laiks starp abu vienību hokejistiem, atzīmējās ar diviem metieniem, trim bloķētiem raidījumiem un neitrālu lietderības koeficientu. Aizsargs ar rezultativitāti izcēlās jau ceturtajā cīņā pēc kārtas. Freibergs šosezon 17 spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Rihards Bukarts nospēlētajās 11 minūtēs un trīs sekundēs izpildīja vienu metienu un bloķēja vienu sāncenšu raidījumu, izpelnoties neitrālu lietderības koeficientu.

Citā piektdienas mačā zaudējumu piedzīvoja Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” komanda, kas viesos ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās Plzeņas “Škoda”.

Cibuļskis šoreiz nospēlēja 21 minūti un 43 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr otrs “Mountfield” komandas latviešu hokejists Andris Džeriņš šai spēlei nebija pieteikts.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā ar 37 punktiem 18 spēlēs atrodas “Skoda”, bet “Mountfield” ar 31 punktu ir ceturtā, kamēr “Aukro Berani” ar 24 punktiem ieņem septīto vietu.