Roberts Bukarts gūst vārtus komandas uzvarā (VIDEO)

08/10/2017 21:36

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien guva vārtus Čehijas čempionāta spēlē, kaldinot Zlīnas “Aukro Berani” komandas uzvaru.

Tikmēr brāļu Roberta un Riharda Bukartu, kā arī aizsarga Ralfa Freiberga, pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” savā laukumā ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) apspēlēja Prāgas “Sparta”.

Roberts Bukarts vārtus guva piecas sekundes pirms otrā perioda beigām, kad panāca 2:2. Viņam šajā spēlē 22 minūtēs un 27 sekundēs seši metieni pa vārtiem un viens bloķēts raidījums.

Tikmēr Rihards Bukarts asistēja komandas ceturto vārtu guvumā. Viņam šajā spēlē 11 minūtēs un 44 sekundēs trīs metieni pa vārtiem un viens spēka paņēmiens. Savukārt Freibergs 23 minūšu un 36 sekunžu laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Roberts Bukarts un Freibergs maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1, bet Rihardam Bukartam tas bija neitrāls.

Tikmēr Andris Džeriņš svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētajai Hradeckrālovas “Mountfield” savā laukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēt Vitkovices “Ridera” komandu.

Džeriņš asistēja pirmajos vārtos, palīdzot komandas biedram atklāt cīņas rezultātu.

Džeriņš šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četros no 13 iemetieniem, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Tikmēr Cibuļskis 21 minūtē četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu raidījumu.

Abi latvieši spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā ar 26 punktiem 11 spēlēs atrodas Brno “Kometa” vienība, “Mountfield” ar 18 punktiem ir sestā, bet “Aukro Berani” ar 15 punktiem ieņem septīto vietu.