Roberts Bukarts noslēdz sezonu Čehijā (VIDEO)

15/03/2019 23:05

Latviešu aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” piektdien panāca izšķirošo spēli Čehijas hokeja čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā, kamēr uzbrucējs Roberts Bukarts un Prāgas “Sparta” cieta zaudējumu, noslēdzot sezonu.

“PSG Berani” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja “Mlada Boleslav” vienību, sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Freibergs šajā mačā uz ledus pavadīja 22 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1, kamēr Kulda 13 minūtēs un 24 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un iekrāja neitrālu lietderību.

Freibergs šosezon regulārajā turnīrā 49 cīņās guva četrus vārtus un veica 18 rezultatīvas piespēles, bet Kulda 49 mačos atzīmējās ar 11 vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Izslēgšanas turnīrā četrās spēlēs Freibergs atzīmējies ar vieniem vārtiem, bet Kulda palicis bešā. Sērijas piektā spēle notiks svētdien “Mlada Boleslav” laukumā.

Tikmēr “Sparta” savā laukumā ar 1:5 (0:1, 1:3, 0:1) atzina Vitkovices “Ridera'” vienības pārākumu, sērijā zaudējot ar 1-3.

Bukarts šajā mačā nospēlēja 18 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu raidījumu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latvietis šajā sezonā 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtiem un 19 rezultatīvām piespēlēm, bet četrās “play-off” cīņās viņš pie rezultativitātes punktiem netika.

Savukārt no ceturtdaļfinālā izslēgšanas turnīru sāks aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kā arī aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas”Mountfield”.

Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā uzvarēja Libereces “Bili Tygri”, otrajā vietā bija Tršinecas “Ocelari”, bet trešo vietu ieņēma Plzeņas “Škoda”, šīm trim vienībām nodrošinot ceļazīmi uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas nākamās sezonas turnīru.

Ceturto vietu ieņēma Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” bija devītā, bet Prāgas “Sparta” noslēdza pirmo desmitnieku.