Roberts Bukarts un Edgars Kulda kaldina savu komandu uzvaras Čehijā

16/11/2018 21:27

Čehijas hokeja ekstralīgas hokejā 19. spēļu kārtā ar vārtu guvumiem izcēlušies Roberts Bukarts un Edgars Kulda, kas palīdzēja izcīnīt uzvaras attiecīgi Triņecas “Ocelari” un Zlīnas “Aukro Berani” komandām.

Triņecas “Ocelari” pagarinājumā ar 4:3 pieveica Brno “Kometa” vienību, Bukartam otrā perioda sākumā skaitliskajā vairākumā izlīdzinot spēles rezultātu (1:1).

Latviešu uzbrucējs laukumā kopumā pavadīja 18:05 minūtes, kuru laikā izcēlās arī ar vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bukarts šosezon izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr uzvarētāju aizsargs Guntis Galviņš 18:59 uz ledus pavadītajās minūtēs izdarīja vienu metienu un nopelnīja lietderības koeficientu -1. Galviņa rēķinā šosezon viens vārtu guvums un trīs rezultatīvas piespēles.

“Ocelari” šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas, kas komandai ar 31 punktu ļāvis pacelties uz piekto pozīciju.

Citā spēlē Zlīnas “Aukro Berani” savā laukumā apspēlēja Vitkovices “Steel” komandu, Edgaram Kuldam otrā perioda sākuma daļā panākot 2:0 savas vienības labā. Aizsargs Ralfs Feibergs asistēja šo vārtu guvumā.

Kulda spēlētajās 16:37 minūtēs izdarīja četrus raidījumus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu +1. Kopumā Edgara rēķinā šajā sezonā četri vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Freibergs uz ledus bija visilgāk no visiem savas komandas hokejistiem (23:54 minūtes), izdarot vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Aizvadītajos mačos aizsarga kontā divi vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Aukro Berani” ar 27 punktiem atrodas Čehijas ekstralīgas devītajā pozīcijā.

Visbeidzot jāatzīmē Hradeckrāloves “Mountfield” zaudējums pagarinājumā pret Karlovi Vari “Energie” – 2:3.

Zaudētāju rindās 22:10 minūtes laukumā bija Oskars Cibuļskis, kurš šajā laika posmā izdarīja divus metienus pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu.

Aizsargs šosezon guvis vienus vārtus un izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Māris Bičevskis “Mountfield” krāsas laukumā aizstāvēja 15:12 minūtes, nopelnot divu minūšu noraidījumu, izdarot trīs spēka paņēmienus un nopelnot lietderības koeficientu -1.

Bičevskim šosezon viens vārtu guvums, kā arī piecas rezultatīvas piespēles.

“Mountfield” ar 32 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā.