Roberts Uldriķis atzīmējies ar rezultatīvu piespēli Šveices Superlīgas mačā

22/09/2018 22:42
Roberts Uldriķis, Sportazinas.com

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis Šveices Superlīgā atzīmējies ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā “Sion” komanda izbraukumā ar 1:4 atzina “Thun” pārākumu.

Talantīgais latviešu futbolists laukumā devās 77. minūtē, tomēr pēc divām minūtēm “Thun” panāca jau graujošo 3:0. Septiņas minūtes vēlāk Uldriķis uzvarēja divcīņā, nogādājot bumbu pussargam Adrianam, kurš burzmā trieca bumbu vārtos. Septiņās spēlēs Šveices Superlīgā Uldriķim divi gūti vārti un viena rezulatīva piespēle.

Pirms tam Uldriķis pārstāvēja Virslīgas klubu RFS, kuras rindās bija atzīmējies ar septiņiem rezultatīviem sitieniem. Pieaugušo valstsvienībā Uldriķis debitēja 2017. gada 12. jūnijā mačā pret Igauniju, savukārt savus pirmos un pagaidām vienīgos vārtus izlases kreklā augumā raženais spēlētājs guva šovasar pret Azerbaidžānu (1:3).

Tikmēr Mārcis Ošs šovakar devās Noišateles “Xamax” vienības starta sastāvā, tomēr komanda viesos ar 1:3 zaudēja Cīrihes “Grasshoppers” komandai. Ošs laukumā bija līdz 84. minūtei, kad viņu nomainīja pussargs. Tāpat latvietis otrā puslaika sākumā nopelnīja dzelteno kartīti. 27 gadus vecais aizsargs pagaidām padalījies trijos Šveices Superlīgas dueļos.

Vladislavs Gutkovskis šovakar devās “Termalica” pamatsastāvā, tomēr komanda ar 1:2 zaudēja Glogovas “Chrobry”. Pēdējo sešu maču laikā Gutkovskis vienu reizi pārspējis pretinieku vārtsargus un 72. minūtē bijušo Rīgas ”Skonto” uzbrucēju nomainīja. Komanda izcīnījusi astoņus punktus un atrodas Polijas pirmās līgas priekšpēdējā vietā.