“Rockets” aizvada lielisku pēdējo ceturtdaļu un panāk neizšķirtu sērijā pret “Warriors” (VIDEO)

23/05/2018 08:11

Aizvadītajā naktī pie otrās uzvaras Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu Rietumu konferences finālsērijā tikusi Hjūstonas “Rockets”, kas izbraukuma mačā, pateicoties lieliski aizvadītai pēdējai ceturtdaļai,  ar rezultātu 95:92 pārspēja čempioni Goldensteitas “Warriors”.

Tādējādi sērijā līdz četriem panākumiem rezultāts kļuvis 2-2, un nākamā spēle paredzēta naktī uz piektdienu Hjūstonā.

Iepriekšējā abu komandu duelī “Warriors” pazemoja raķetes ar 126:85. Arī šonakt cīņas ievadā notikumi laukumā neizskatījās diez cerīgāk, jo “Rockets” maču iesāka ar 0:12. Viesi gan drīz vien atguvās un pirmo puslaiku noslēdza vadībā 53:46. Goldensteita allaž lieliski aizvada trešās ceturtdaļas un arī šī spēle nebija izņēmums – 12 minūšu nogrieznis tika uzvarēts ar 34:17, pusi no kareivju punktiem gūstot Stefenam Karijam vienatnē, kas ļāva noslēdzošo periodu iesākt vadībā ar +10 (80:70).

Izšķirošajā cetursknī iniciatīva jau pārgāja Hjūstonas rokās, kas ar lielisku sniegumu aizsardzībā ļāva čempioniem pirmajās sešās perioda minūtēs gūt vien četrus punktus un pārņemt vadību (85:84). Neskatoties uz Karija pūliņiem, viesi noturējās priekšā līdz pat mača finālsirēnai. Spēles izskaņā iespēja izraut neizšķirtu bija gan Stefenam, gan arī citam “Warriors” snaiperim Klejam Tompsonam, tomēr viņu raidījumi bija neprecīzi, kas tādējādi nozīmēja “Rockets” uzvaru.

Viesu komandas galvenais treneris Maiks D’Antoni laukumā sūtīja vien septiņus spēlētājus, rezultatīvākajiem esot Džeimsam Hārdenam (30 punkti) un Krisam Polam (27 punkti), bet “no soliņa” ar 14 punktiem (3p. 1/8) palīdzēja Eriks Gordons. Oklendas kluba sastāvā ar 28 punktiem cīņu noslēdza Karijs, bet 27 punktus un 12 atlēkušās bumbas pievienoja Kevins Durents.

NBA izslēgšanas spēles, Rietumu konferences finālsērija

Goldensteitas “Warriors” – Hjūstonas “Rockets” 92:95 (28:19, 18:34, 34:17, 12:25) (sērijā 2-2)

Rezultatīvākie: Karijs 28, Durents 27 + 12 atl.b. – Hārdens 30, Pols 27