“Rockets” izpilda 66 tālmetienus, “Clippers” turpina bez zaudējumiem (VIDEO)

10/10/2018 09:18

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt pie uzvarām saspringtās cīņās tika Oklahomsitijas “Thunder” un Losandželosas “Clippers” vienības, savukārt Hjūstonas “Rockets” ar rezultātu 128:86 pārliecinoši sakāva Šanhajas “Sharks”.

Duelī Oklahomsitijā mājinieki “Thunder” pēdējā ceturtdaļā izsēja desmit punktu pārsvaru, bet pēdējās pamatlaika sekundēs ar precīzu tālmetienu papildlaiku izvilka “Bucks” aizsargs Tims Freizers. Pagarinājumā virsroku tomēr guva laukuma saimnieki, visā spēlē izcīnot uzvaru 119:115, kas “Thunder” bija trešā aizvadītajos četros pārbaudes mačos. Ar 26 punktiem rezultatīvākais spēlētājs šonakt bija Pols Džordžs, savukārt Raselam Vestbrukam tika dota atpūta.

Arī “Bucks” sastāvā šonakt laukumā nedevās līderi Jannis Adetokunbo, Kriss Midltons un Ēriks Bledso, bet rezultatīvākais viesu sastāvā ar 19 punktiem bija Kristians Vuds.

Bez zaudējumiem pārbaudes spēļu ciklu turpina Losandželosas “Clippers”, mājās ar rezultātu 109:103 noturot uzvaru pār Denveras “Nuggets”, kas tādējādi piedzīvoja pirmo zaudējumu. 16 punktus uzvarētājiem guva Danilo Galināri, bet 14 punktus un 12 atlēkušās bumbas vien 15 laukumā pavadītajās minūtēs pievienoja Bobans Marjanovičs.

“Nuggets” starta piecinieks nospēlēja tikai pirmo ceturtdaļu, savukārt ar “double-double” statistikas rādītājiem izcēlās uzreiz divi Denveras kluba spēlētāji – Trejs Lailzs (15+10 bumbas) un Huančo Ernangomess (11+12).

Aizvadītās nakts pārliecinošāko uzvaru guva Hjūstonas “Rockets”, savā laukumā sagraujot Šanhajas “Sharks” komandu – 128:86. “Raķešu” trešo panākumu četrās pārbaudes spēlēs ar 37 punktiem (tālmetieni 9/14) un deviņām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Džeimss Hārdens. Jāatzīmē, ka “Rockets” šonakt izpildīja veselus 66 tālmetienus (precīzi 28 jeb 42,4%)

Sešus “trejačus” un 22 punktus pievienoja arī P.Dž. Takers, savukārt Ķīnas kluba sastāvā lauvas tiesu no punktiem guva savulaik vairākas sezonas NBA pavadījušais aizsargs Džimers Fredets (41 punkts). Tāpat arī ar 18 punktiem un 12 bumbām zem groziem izcēlās argentīniešu veterāns Luiss Skola.