“Rockets” uz Orlando devusies bez Hārdena un Vestbruka

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Hjūstonas “Rockets” pagaidām uz Orlando esošo Disnejlendu, kur risināsies sezonas turpinājums, devusies bez kluba lielākajām zvaigznēm Džeimsa Hārdena un Rasela Vestbruka.

Medija “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija uzzinājis, ka abi komandas līderi plāno turpināt sezonu – viņi vienkārši klubam pievienosies mazliet vēlāk.

22 komandas, kas 31. jūlijā turpinās sezonu, lēnām ierodas Orlando, kur uzsāks treniņnometnes.

“Rockets” būs viena no interesantākajām komandām sezonas turpinājumā. Kā zināms, klubs sezonas gaitā veica maiņas darījumu, kura rezultātā atbrīvojās no pamatsastāva centra spēlētāja Klinta Kapelas.

Milzīgajā četru komandu darījumā “Rockets” pretī saņēma uzbrucēju Robertu Kovingtonu un sezonas turpinājumā nolēma iet vēl neredzētu ceļu un spēlēt bez centriem. Šajā pozīcijā “Rockets” sūtija 196 centimetrus garo Entoniju “P.J.” Takeru.

Klubs sezonas gaitā saprata, ka Kapela viņu rotācijā ir, rupji sakot, bezjēdzīgs spēlētājs, tādēļ nolēma viņu aizmainīt un spēlēt ar izteikti īsu sastāvu.

“Rockets” ģenerālmenedžeris Derils Morijs iepriekš intervijās izteicies, ka viņš nesaskatīja opcijas izcīnīt titulu ar tādu sastāvu un spēles plānu, kāds sāka sezonu, tādēļ tika nolemts veikt radikālas izmaiņas.

“Rockets” rindās šosezon rezultatīvākais spēlētājs ar vidēji 34,3 punktiem, 6,4 atlēkušajām bumbām un 7,4 rezultatīvām piespēlēm ir Hārdens, kuram ar 27,5 punktiem, 8,0 bumbām zem groziem un 7,0 piespēlēm seko Vestbruks. Tālāk vidēji 14, 5 punkti ir Ērikam Gordonam, bet ar 12,8 punktiem izcēlies Kovingtons.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par