Rodmens: Skotijs jau būtu ticis galā ar Lebronu, līdz es viņam tiktu klāt

Deniss Rodmens, sportazinas.com
foto: Thomes Peter/REUTERS

Bijusī Nacionālās basketbola asociācijas () zvaigzne interneta raidījumā “Overtime” apgalvojis, ka 90-to gadu Čikāgas “Bulls” komanda viegli tiktu galā ar esošās līgas superzvaigznes Lebrona Džeimsa, kurš šobrīd pārstāv Losandželosas “Lakers”, nosegšanu.

“Gan es, gan Skotijs [Pipens] un arī Maiks [Maikls Džordans] varētu viegli nosegt Lebronu. Viņam nav nekādu īpašu kustību. Skotijs viņu būtu jau neitralizējis, līdz es pie viņa tiktu. Viņa spēle ir ļoti vienkārša. 118 kilogrami un augums nedaudz pāri virs diviem metriem – tas ir viss, kas viņam ir. Esmu spēlējis pret puišiem, kuriem augums sniedzās pāri diviem metriem un 10 centimetriem, bet svars ir 130+ kilogrami. Tam nav nekādas nenozīmes,” pārliecināts bija Rodmens.

Tāpat kolorītajam basketbolistam vaicāts, vai līdzīgi būtu ar Kevinu Durantu, kurš šobrīd aizvada lielisku izslēgšanas spēļu turnīru Goldensteitas “Warriors” sastāvā.

“Tieši tas pats. Ja esi izpētījies pretinieka spēli, tad pret viņu ir ļoti viegli spēlēt. Viņam vienkārši ir garas rokas un viņš pats ir garš. Mūsu laikā bija pavisam citādāka spēle, to nevar salīdzināt,” piebilda Rodmens.

Rodmens slavu iemantoja kā lielisks aizsardzības spēlētājs un atlēkušo bumbu vācējs. 201 centimetru garais uzbrucējs septiņas reizes pēc kārtas (!) kļuva par līgas labāko cīnītāju par atlēkušajām bumbām, tikpat reižu iekļuva sezonas “NBA All defensive team”, divreiz tika nosaukts par labāko līgas aizsardzības spēlētāju, kā arī piedalījās piecu “Bulls” titulu izcīnīšanā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par