Rodrigess demonstrē fantastisku sniegumu graujošā “Bayern” uzvarā (VIDEO)

17/03/2019 22:10

Vācijas Bundeslīgā 26. spēļu kārtā futbola flagmanis Minhenes “Bayern” savā laukumā ar 6:0 sagrāva “Mainz 05”.

Jau pašā spēlēs sākumā poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 33. minūtē pārsvaru dubultoja kolumbietis Hamess Rodrigess. Sešas minūtes vēlāk Kingslijs Komans pārsvaru trīskāršoja.

Otrā puslaika sākumā vēl divus vārtus guva Rodrigess, kurš nodrošināja sev “hat-trick”. Punktu mačam 70. minūtē pielika jaunais talants Alfonso Deiviss – 6:0. Minheniešiem tas bija jau sestais panākums pēc kārtas, kas ļāva atgūt līgas līderpozīcijas.

Citā mačā Leverkūzenes “Bayer” savā laukumā ar 1:3 piekāpās Brēmenes “Werder”, bet Frankfurtes “Eintracht” mājās ar 1:0 uzvarēja “Nurnberg” vienību.