Rodrigess uzvar Ortegu jau pirmajā raundā un iegūst tiesības tikties ar Volkanovski (VIDEO)

17/07/2022 08:30
Nokopēts
Jairs Rodrigess un Braiens Ortega

Naktī uz svētdienu Longailendā (ASV) norisinājās “UFC on ABC 3” turnīrs, kura galvenajā cīņā pusvieglajā svara kategorijā (līdz 66 kg) ranga trešais numurs meksikānis Jairs Rodrigess (14-3) pirmajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja ranga otrās vietas īpašnieku amerikāni Braienu Ortegu (15-3). Rodrigess izcīnīja 14.uzvaru karjerā, kā arī tiesības aizvadīt titula cīņu ar UFC pusvieglā svara čempionu Aleksandru Volkanovki (24-1).

Pirmais raunds izvērtās diezgan konkurētspējīgs, abiem cīkstoņiem demonstrējot līdzvērtīgu sniegumu, taču raunda beigās notika kas negaidīts – Ortega centās aizvadīt sāpju paņēmienu pret Rodrigesu, bet neveiksmīgi izmežģīja plecu. Braiens uzreiz nokrita uz oktagona grīdas un bija skaidrs, ka savainojums neļaus viņam turpināt cīņu. Tiesnesis pieņēma lēmumu pārtraukt dueli, piešķirot Rodrigesam uzvaru ar tehnisko nokautu. Pēc cīņas Ortega neizslēdza, ka viņam būs nepieciešama jau trešā pleca operācija.

Ortega un Rodrigess aizvadīja cīņu par tiesībām tikties ar pusvieglā svara čempionu Aleksandru Volkanovki (24-1). Par to iepriekš ziņoja žurnālists Šahīns Al Šati, atsaucoties uz Rodrigesa teikto intervijā laikrakstam “The MMA Hour”. Informāciju apstiprināja arī Volkanovskis, kurš atzina, ka sekos līdzi Ortegas un Rodrigesa duelim, jo uzvarētājs kļūs par viņa nākamo pretinieku.

Rodrigess, atšķirībā no Ortegas, nekad nav cīnījies par titulu, divreiz paklūpot titula pretendentu cīņās. Pagājušā gada novembrī meksikānis sacentās ar bijušo čempionu Maksu Holoveju  (23-7). Uzvaras gadījumā Rodrigess varēja pretendēt uz titula cīņu, taču Makss neatstāja viņam izredzes piecos raundos. Tikmēr Ortega, kurš šonakt piedzīvoja savu trešo neveiksmi,  pirms cīņas pret Rodrigesu zaudēja Austrālijas čempionam Volkanovskim piecu raundu duelī.

Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām