“Roma” cīnās neizšķirti ar “Milan”, “Inter” mājās piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

03/02/2019 23:33
Roma pret Milan, sportazina.com

Itālijas A sērijā šodien tika aizvadītas piecas spēles, kurās savā starpā tikās SPAL vienība ar “Torino”, “Genoa” savā laukumā uzņēma “Sassuolo”, Udīnes “Udinese” spēkojās ar Florences “Fiorentina”, Milānas “Inter” uzņēma viesus no “Bologna”, bet dienas centrālajā spēlē “Roma” savā laukumā spēkojās ar “Milan” komandu.

Dienas pirmajā spēlē SPAL savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar viesiem no Turīnas. Spēle aizritēja līdzīgi, taču ar nelielu mājinieku pārsvaru gan bumbas kontrolē, gan sitienos.

Svētdienas turpinājumā Dženovas klubs “Genoa” mājās nospēlēja neizšķirti ar “Sassuolo” vienību – 1:1. Viesus 28.minūtē vadībā izvirzīja Filips Duričičs, bet 13 minūtes vēlāk neizšķirtu mājiniekiem panāca Antonio Sanabria.

Tikmēr “Udinese” savā laukumā spēkojās neizšķirti 1:1 ar Florences “Fiorentina”. Spēles 56.minūtē Jenss Strigers Larsens izvirzīja vadībā mājiniekus, taču tas bija vien uz deviņām minūtēm – 65.minūtē Edimilsons Fernandess rezultātu izlīdzināja.

Milānas “Inter” mājās atzina “Bologna” pārākumu ar 0:1. Ievērojams pārsvars bumbas kontrolē un sitienos bija mājiniekiem, taču tas nepalīdzēja izcīnīt uzvaru spēlē. Viesiem uzvaras vārtus guva Federiko Santandera spēles 32.minūtē.

Svētdienas centrālajā spēlē “Roma” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Milan” klubu. Rezultātu spēles 26.minūtē viesus vadībā izvirzīja Kšištofs Pjonteks. Otrā puslaika pirmajā minūtē rezultātu izlīdzināja Nikolo Zaniolo.