“Roma” izrauj neizšķirtu un atņem “Napoli” svarīgus punktus, “Barcelona” piedzīvo neveiksmi Spānijā

18/04/2022 23:57

Šodien Itālijas A sērijā futbolā norisinājās divas spēles. Vienā no tām “Napoli” un “Roma” komandas nospēlēja neizšķirti 1:1. “Napoli” šobrīd atrodas līgas tabulas labāko trijniekā, tagad no līderes “AC Milan” atpaliekot jau par četriem punktiem.

Mačs veiksmīgi iesākās “Napoli” vienībai, kas jau 11. minūtē nopelnīja iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, ko arī veiksmīgi realizēja uzbrucējs Lorenzo Insinje. Otrais puslaiks bija asumiem bagāts, jo “Napoli” nopelnīja trīs dzeltenās kartītes, kamēr “Roma” tika pie vienas dzeltenās kartītes, bet sarkano kartīt saņēma rezerves vārtsargs Daniels Fuzato. Izšķirošā epizode norisinājās otrā puslaika pirmajā kompensācijas laika minūtē, kad neizšķirtu uz rezultāta tablo panāca “Roma” futbolists Stefans El Šaravijs.

Otrā šīs dienas A sērijas duelī “Verona” ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Atalanta” futbolistus.

Spānija

Spānijas “La Liga” turnīrā šodien vienīgajā duelī turnīra vicelīdere “Barcelona” ar 0:1 piedzīvoja neveiksmi pret 16. pozīcijā esošo “Cadiz CF”. Visas cīņas garumā izteikts bumbas kontroles pārsvars piederēja Barselonas komandai, bet vienīgos vārtus 48. minūtē spēja gūt “Cadiz CF” uzbrucējs Lukass Peress, nodrošinot savai vienībai panākumu.