“Roma” īpašnieks: Es negribēju pārdot Salāhu un Bekeru

Foto: sa.com

ASV uzņēmējs un futbola kluba “” īpašnieks pēc komandas neveiksmīga snieguma Itālijas čempionātā (6. vieta un palikšana ārpus Čempionu līgas zonas) vērsās pie līdzjutējiem ar 3151 vārdu garas atklātās vēstules palīdzību, kurā paskaidrojis dažus lēmumus.

“Nedomāju, ka kaut viens cilvēks ir vairāk vīlies par notikušo klubā pēdējo 18 mēnešu laikā, nekā es”, – savā uzrunā saka 61 gadu vecs Pallotta. “Esmu pieradis pie tā, ka esmu uzbrukumu mērķis līdzjutējiem, taču viņiem nevajadzētu aiztikt manu ģimeni.”

Maijā „Roma” nepagarināja līgumu ar komandas leģendu Daniele de Rosi, un 35 gadus vecais pussargs bija spiests pamest klubu pēc 19 pavadītajiem gadiem. „Vai esam absolūti pareizi rīkojušies ar Daniele? Nē, noteikti nē. Bet mums bija doma, ka viņam tā varētu pēdējā sezona”

Pallotta, kurš ir arī Nacionālās basketbola asociācijas kluba Bostonas “Celtics” līdzīpašnieks, komentēja arī darījumus ar „Liverpool”, kurai tika pārdoti vārtsargs Alisons Bekers un uzbrucējs Mohameds Salāhs. „Vai es gribēju pārdot Salāhu? Nē, bet viņš prasīja palaist viņu izmēģināt spēkus Anglijā. Vai es gribēju pārdot Bekeru? Nē, bet mums bija jāievēro finansiālo „fair play”, un viņš gribēja aiziet, lai saņemtu lielāku atalgojumu, nekā mēs varējām atļauties.”

Īpašnieks pieskarās arī tēmai par kļūdām spēlētāju parakstīšanā, kuru skaitā Stīvens N’Zonzi un Džastins Kluiverts, jo šie futbolisti izrādījās negatavi spēlēt trenera Eusebio de Frančesko sistēmā. „Pāreju termiņa beigās skatījos uz komandu un sapratu, ka nekas labs te nebūs”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par