“Roma” prezidents pēc mača ar “Liverpool”: Tiesāšana bija pilnīgs izsmiekls

03/05/2018 10:13

Neskatoties uz zaudējumu ar 2:4 atbildes spēlē Romā, UEFA Čempionu līgas finālā vakar vakarā iekļuva “Liverpool”, kas divu spēļu summā bija pārāka par “AS Roma” ar rezultātu 7:6. Prestižākā klubu turnīra finālā 26. maijā Kijevā Anglijas vienība tiksies ar Madrides “Real”.

“Esam jau iepriekš iekļuvuši Anglijas Līgas kausa finālā un neuzvarējām. Kopš tā brīža cilvēki uz ielas nepienāk man klāt un nesaka: “Paldies, ka aizvedi mūs līdz finālam!” Iekļuvām arī Eiropas līgas finālā. Neviens man nepateicas arī par to. Par iekļūšanu finālā trofejas netiek dotas un sudraba medaļas netiek piešķirtas. Mums vēl priekšā liels darbs,” ar savu iepriekšējo pieredzi pie “Liverpool” stūres dalījās Jirgens Klops.

“Iekļūt finālā ir labi, bet uzvarēt tajā ir vēl labāk. Būsim gatavi, taču mums pretī būs “Real”. Nav neviena pieredzes bagātāka kluba šāda līmeņa mačos par Madridi. Šķiet, 80% no viņu spēlētājiem ir jau iepriekš spēlējuši finālos. Mums nav tik liela pieredze kā viņiem, taču mēs būsim “uz viļņa”. Turnīru uzsākām no kvalifikācijas kārtas un esam aizkļuvuši līdz finālam. Izklausās neticami, bet tā ir taisnība – mēs dosimies uz Kijevu!”

“Liverpool” Čempionu līgas finālā atgriezīsies pēc 11 gadu pārtraukuma un lūkos sesto (un pirmo kopš 2005. gada) reizi virs galvām pacelt prestižo trofeju.

Pēc mača daudz drūmākā noskaņojumā bija “Roma” kluba prezidents Džeimss Palota, kurš asi kritizēja spēles arbitru darbu: “Skaidrs, ka Čempionu līgā nepieciešams ieviest video atkārtojumu sistēmu (VAR), jo šādas lietas vienkārši nedrīkst vairs atkārtoties. Netika fiksēts pārkāpums soda laukumā pret Edinu Džeko, kā arī 63. minūtē ar roku spēlēja “Liverpool” aizsargs Trents Aleksandrs-Arnolds. To, šķiet, redzēja visa pasaule, tikai ne mača tiesneši.”

“Saprotu, ka šāda līmeņa spēļu tiesāšana nav tas vieglākais darbs, taču šādi zaudēt divu spēļu summā ir patiešām apkaunojoši. “Liverpool” ir lieliska komanda, apsveicu viņus ar iekļūšanu finālā, taču, ja Čempionu līgā netiks ieviesta VAR, šādas spēles kļūs par pilnīgiem izsmiekliem.”

VAR jau šobrīd ir ieviests Itālijas “Serie A”, bet Čempionu līgā šo tehnoloģiju nav plānots izmantot arī nākamsezon.

Komentāri

• 123
    03/05/2018 13:18

Viņš ir debīls? Un kā ar tiem 2 pārkāpumiem pret Manē soda laukumā pirmajā periodā?