Ronaldinju atbrīvots no Paragvajas cietuma

Ronaldinju, sportazinas.com
Ronaldinju | Foto: Norberto DUARTE/AFP

Bijušais Brazīlijas futbola izlases un Spānijas granda “Barcelona” uzbrucējs un viņa brālis atbrīvots no cietuma Paragvajā, informē britu medijs BBC.

40 gadus vecais cietumā bija kopš 6. marta. Viņam kopā ar brāli gan vēl būs jāpavada noteikts laiks mājas arestā Paragvajā.

Jau ziņots, ka Ronaldinju tika aizturēts Paragvajā par iebraukšanu valstī ar viltotu pasi. Bijušais sportists ieradās valstī, lai piedalītos labdarības pasākumā. Vēlāk viņa viesnīcas istabā notika kratīšana, kuras laikā policisti atrada Ronaldinju un viņa vecākā brāļa viltotās pases.

Futbola leģendai atņēma Brazīlijas ārzemju ceļojumiem paredzētu pasi. Tāpat kādreizējam futbolistam ir neapmaksāts sods vairāk nekā 2,2 miljonu ASV dolāru (2,02 miljoni eiro) apmērā par dabas aizsardzības likuma pārkāpšanu viņa ģimenes mājas būvniecības laikā.

Paragvajas likumsargi lēma apcietināt kādreizējo futbolistu, bet fotogrāfiju ar viņu cietumā iepriekš iemūžināja vietējais žurnālists Ernans Rodrigess. Sākotnēji izskanēja informācija, ka Ronaldinju cietumā būs jāpavada seši mēneši, taču sods izrādījās mazāks.

Karjeras spilgtākos gadus Ronaldinju pavadīja “Barcelona” rindās no 2003. līdz 2008. gadam, kur viņš atzīmējās ar 94 vārtiem 207 spēlēs. Brazīlietis ir divkārtējais Spānijas čempions, ka arī UEFA Čempionu līgas uzvarētājs.

Brazīlijas izlases formā uzbrucējs laukumā gāja 97 mačos, kuros guva 33 vārtus. 2002. gadā Ronaldinju kļuva par Pasaules kausa ieguvēju, bet 2008. gadā izcīnīja bronzas medaļu olimpiskajās spēlēs.

Ronaldinju vienreiz saņēma “Ballon d’Or” trofeju un divreiz tika nosaukts par planētas labāko futbolistu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par