Ronaldu izlabo savu kļūdu un nodrošina “Real” laimīgu uzvaru (VIDEO)

25/11/2017 20:38
Krištiano Ronaldu, Sportazinas.com

Nepārliecinošu sniegumu Spānijas čempionātā (La Liga) turpina demonstrēt Madrides “Real”, kas ar grūtībām savā laukumā ar rezultātu 3:2 (2:1) pārspēja “Malaga” vienību.

Uzvaras vārtus 14 minūtes pirms pamatlaika beigām pēc nerealizēta 11 metru soda sitiena ar atkārtotu raidījumu guva Krištiano Ronaldu.

Ronaldu šosezon deviņās La Liga spēlēs precīzi sitis vienreiz divreiz. Tikpat guvis arī francūzis Karims Benzemā un abi uzbrucēji saņēmuši daudz kritikas par sev neierasti mazo rezultativitāti vietējā čempionātā, kur “Real” sāk atpakalikt no līderiem “Barcelona” un “Valencia”.

Tiesa, abi daudz rezultatīvāki ir UEFA Čempionu līgā, kur Ronaldu piecās spēlēs guvis astoņus vārtus, bet Benzemā trīs spēlēs ar vārtiem atzīmējies divreiz.

Tieši Benzemā devītajā minūtē atklāja mača rezultātu, kad bija precīzs sitot ar galvu. Jau pēc nepilnām 10 minūtēm “Malaga” pussargs Djego Rolans rezultātu izlīdzināju, taču ejot pārtraukumā “Real” atguva vadību, kad precīzs bija Kazemiru.

Madridei neveiksmīga izvērtās 58.minūte, kad Čori Kastro ar spēcīgu sitienu no distances panāca 2:2, bet spēles liktenis izšķīrās vēlāk. Proti, 14 minūtes pirms pamatlaika beigām uz maiņu nākušais Luka Modričs mājiniekiem nopelnīja 11 metru soda sitienu, kura izpildīt devās Ronaldu. Portugālis 11 metru soda sitienu nerealizēja, taču bija pirmais pie atlēkušās bumbas un sita precīzi, tādējādi noformējot arī spēles gala rezultātu.

Spēles labākie momenti:

Citā Spānijas čempionāta mačā “Eibar” sestdien viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja “Alaves”. Savukārt piektdien Vigo “Celta” savu skatītāju priekšā ar 1:0 (1:0) apspēlēja “Leganes” vienību.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderei “Barcelona” ir 34 punkti 12 spēlēs, bet 30 punkti ir “Valencia” kontā. Trešajā pozīcijā ar 27 punktiem 13 aizvadītajās spēlēs ir “Real”, bet ceturto pozīciju ar iegūtiem 24 punktiem 12 mačos “Atletico”, bet piekto vietu ar 22 punktiem ieņem “Sevilla”.

“Atletico” sestdien viesosies pie “Levante” komandas, bet svētdien gaidāms līdervienību “Barcelona” un “Valencia” duelis.