Ronaldo pirmie vārti šīs sezonas “La Liga” turnīrā atnes “Real” smagu uzvaru (VIDEO)

14/10/2017 20:45

Spānijas futbola čempionāta (La Liga) astotajā spēļu kārtā, pateicoties Krištiano Ronaldo pirmajiem gūtajiem vārtiem šajā turnīrā šosezon, Madrides “Real” izcīnīja grūtu uzvaru ar 2:1 pār “Getafe” futbolistiem.

“Real” spēli iesaka sev neierastajā formācijā(4-4-2), izvirzīdami uzbrukuma smailē vien Karimu Benzemā un Krištiano Ronaldo, ierasto trīs uzbrucēju vietā (4-3-3). Kā zināms, velsietis Garets Beils guvis kārtējo savainojumu un laukumā nedosies vēl pāris nedēļas.

Tāpat veselības problēmu dēļ nevar spēlēt viens no aizsardzības balstiem Dani Karvahals, bet vārtos šodien tika dota iespēja komandas otrajam numuram Kasiljam.

Jau no spēles sākuma “Real” piederēja teritoriālais pārsvars, taču vārtu guvumā to izdevās pārvērst vien 39 minūtē, kad ar pirmajiem vārtiem La Liga turnīrā šosezon izcēlās francūzis Karims Benzemā.

Otrā puslaika sākumā “Getafe” šokēja “Real” futbolistus, izlīdzinot rezultātu. Madridieši izmisīgi devās uz priekšu līdz 85. minūtē savu vārdu teica Ronaldo, panākot 2:1 “Real” labā.

“Real” izdarīja divreiz vairāk sitienus (16:8) pa vārtiem, kā arī “Getafe” daudz biežāk pārkāpa noteikumus (26:13). Interesanti, ka šie bija Ronaldo pirmie vārti šajā turnīrā. Tas gan skaidrojams ar to, ka pirmās četras kārtas viņš bija spiests izlaist nopelnītās diskvalifikācijas dēļ Spānijas Superkausa izcīņā pret “Barcelona”, kuru viņš dabūja par tiesneša pagrūšanu.

Pērnā gada čempioni “Real” šo sezonu iesākuši smagnēji. Šobrīd pēc astoņām aizvadītām spēlēm tā atrodas otrajā vietā, atpaliekot no sava niknākā sāncenša “Barcelona” par četriem punktiem, tiesa gan, Barselonai ir viena spēle rezervē.

Interesanti arī, ka šosezon “Real” rindās neviens futbolists Spānijas čempionāta ietvaros nav guvis vairāk kā divus vārtus.

Tāpat ar šo grūto uzvaru “Real” uzstādījis jaunu rekordu – nevienai komandai līdz šim vēl nebija izdevies La Liga turnīra ietvaros uzvarēt 13 izbraukuma mačos pēc kārtas, bet “Real” ar šo uzvaru to paveica (ieskaitot aizvadītās sezonas spēles).

La Liga centrālā kārtas spēle šodien norisināsies Madridē, kur vietējais “Atletico” uzņems jau iepriekš minēto “Barcelona”. Spēles sākums 21:45 pēc Latvijas laika.