Ronaldu ar diviem gūtiem vārtiem izglābj “Juventus” no sakāves (VIDEO)

27/10/2018 21:58

Itālijas A Sērijas desmitajā spēļu kārtā portugāļu futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu ar diviem otrajā puslaikā gūtiem vārtiem izglāba Turīnas “Juventus” no sakāves viesos pret pastarīti “Empoli” – 2:1.

Visas spēles gaitā pārsvars uz laukuma piederēja tieši “Juventus” vienībai, taču pirmos, kā arī vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva tieši “Empoli”. 26. minūtē mājinieku futbolists Frančesko Kaputo ar spēcīgu sitienu vārtu tālajā stūrī panāca 1:0.

Pēc pārtraukuma “Empoli” komandas spēlētāji arvien dziļāk nosēdās aizsardzībā. Itālijas čempiones uzbrukumi kļuva arvien draudīgāki līdz 54. minūtē mājinieku soda laukumā tika nogāzts argentīnietis Paulo Divala, tiesnesim nozīmējot 11 metru soda sitienu uz “Empoli” vārtiem. To ļoti pārliecinoši izdevās realizēt Ronaldu – 1:1.

Portugālis kļuva arī par mača galveno varoni, 70. minūtē viņam no 22 metru attāluma veicot fantastisku tālšāvienu vārtu tālajā devītniekā, kas “Juventus” ļāva izraut uzvaru ar 2:1 un ar 28 punktiem nostiprināties turnīra tabulas pirmajā vietā. Ronaldu A Sērijas ietvaros šis bija septītais vārtu guvums.

Dienas pirmajā mačā Bergamo “Atalanta” mājas spēlē ar 3:0 uzveica “Parma” futbolistus, gūstot otro uzvaru pēc kārtas.

Vakara vēlajā spēlē “Torino” uzņem Florences “Fiorentina” vienību.