Ronaldu ar “hat-trick” nodrošina MU uzvaru; “Borussia” gūst piecus vārtus 14 minūtēs

17/04/2022 00:21
Krištianu Ronaldu

Anglija

Pateicoties portugāļu futbola zvaigznes Krištianu Ronaldu spīdošajam sniegumam, Mančestras “United” sestdien Anglijas premjerlīgas mačā ar rezultātu 3:2 sestdien uzvarēja Noridžas “City”. Mančestrai pret līgas vājāko komandu neklājās viegli, jo pēc diviem Ronaldu vārtiem pirmajā puslaikā, Kīrans Dovels un Tēmu Puki atbildēja katrs ar vienu golu, kas ļāva viesiem panākt 2:2. Tomēr “United” glābējs Ronaldu 76. minūtē izrāva savai komandai uzvaru, noformējot sev “hat-trick”.

sestdienas spēles:
Mančestras “United” – Noridžas “City” 3:2 (2:1);
“Southampton” – Londonas “Arsenal” 1:0 (1:0);
“Watford” – “Brentford” 1:2 (0:1);
Totenhemas “Hotspur” – Braitonas un Havas “Albion” 0:1 (0:0).

Vācija

Tikmēr Vācijas bundeslīgā dominējošu sniegumu rādīja Dortmundes “Borussia”, kas pirmajā puslaikā ar 14 minūšu intervālu guva piecus vārtus un kārtīgi apdullināja “Wolfsburg”. Otrajā puslaikā Dortmunde mazliet nomierinājās, guva vēl vienus vārtus un vienus arī ielaida, spēli pabeidzot ar rezultātu 6:1. Uzvarētājiem divreiz izcēlās Erlings Hālands, bet pa reizei precīzi bija Toms Rothe, Aksels Vitsels, Manuels Akandži un Emre Džans. Savukārt “Wolfsburg” vienīgos vārtus guva Ridle Baku.

Menhengladbahas “Borussia” – “Koln” 1:3 (0:3);
“Augsburg” – Berlīnes “Hertha” 0:1 (0:0);
Dortmundes “Borussia” – “VfL Wolfsburg” 6:1 (5:0);
“Freiburg” – “Bochum” 3:0 (2:0);
“Mainz 05” – “VfB Stuttgart” 0:0 (0:0).