Ronaldu astotie vārti, “Juventus” Itālijas čempionātā joprojām bez zaudējumiem

12/11/2018 11:00
Krištianu Ronaldu, Turīnas

Itālijas “Serie A” 12. kārtas centrālajā duelī svētdien čempione un turnīra līdervienība Turīnas “Juventus” izbraukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja “AC Milan”, tādējādi joprojām vietējā čempionātā šosezon cīnoties bez zaudējumiem.

Spēles rezultātu jau astotajā minūtē atklāja horvāts Mario Mandžukičs, kurš pēc Aleksa Sandro centrējuma no tuvas distances sita precīzi ar galvu. 41. minūtē par spēli ar roku soda laukumā mājiniekiem bija iespēja ar “pendeles” palīdzību izlīdzināt rezultātu, taču bijušā “Juventus” uzbrucēja Gonzalo Igvaina sistā bumba trāpīja pa vārtu stabu, ļaujot Turīnas klubam saglabāt vadību pēc pirmā puslaika.

Pēc pārtraukuma viesiem turpināja piederēt teritoriālais pārsvars, kas 81. minūtē vainagojās ar vēl vieniem vārtiem – pēc partnera bīstama sitiena pirmais pie atlēkušās bumbas bija Krištianu Ronaldu, viegli triecot to vārtu tīklā. Portugāļu superzvaigznei tas bija jau astotais precīzais raidījums šajā “Serie A” sezonā. “Milan” pēdējās cerības uz pozitīvu iznākumu izdzēsa Igvaina nesavaldība, jo argentīnietis 83. minūtē pēc dzeltenās kartītes saņemšanas neslēpa savu sašutumu tiesneša virzienā, par ko uzbrucējs saņēma arī otro “plāksteri” un bija spiests pamest laukumu.

“Juventus” tādējādi izcīnījusi jau savu 11. panākumu aizvadītajās 12 Itālijas čempionāta cīņas. Turīnas vienība iekrājusi 34 punktus un tuvāko sekotāji “Napoli”, kas šajā nedēļas nogalē grūtā cīņā viesos ar 2:1 pārspēja “Genoa”, joprojām apsteidz par sešiem punktiem. Tikmēr “Milan” ar 21 punktu ieņem piekto pozīciju.

Labāko sešiniekā šobrīd atrodas arī otrs Milānas klubs “Inter” (25 punkti), kā arī abi Romas klubi “Lazio” (22 p.) un “AS Roma” (19 p.).