Ronaldu atgriežas Mančestrā ar diviem goliem, Fernandešam fantastiski vārti uzvarā

11/09/2021 19:00
Krištianu Ronaldu

Šodien Anglijas premjerlīgas spēlē uzvaru izcīnīja Mančestras “United”, kas ar rezultātu 4:1 (1:0) savā laukumā apspēlēja Ņūkāslas “United”. Šajā mačā atgriešanos “Sarkano velnu” rindās piedzīvoja portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš guva divus vārtus.

Ronaldu šovasar atgriezās “United” rindās pēc 12 gadu pārtraukuma, bet šodien viņš aizvadīja atgriešanās maču klubā, kurā savulaik sevi pieteica kā nākamo pasaules futbola spīdekli. Ronaldu atklāja spēles rezultātu pirmā puslaika izskaņā, kad viņš bija pirmais pie vārtsarga atsistās bumbas un raidīja to tīklā (1:0).

Otrā puslaika ievadā Havjers Mankvilo pretuzbrukumā atrada “caurumu” Mančestras aizsardzībā un panāca 1:1, taču Ronaldu 62. minūtē pēc Lūka Šo piespēles sita bumbu starp kājām Fredrikam Vudmenam un ļāva rezultātam kļūt 2:1. Spēles turpinājumā ar šedevru izcēlās Brunu Fernandešs, kurš 80. minūtē no aptuveni 25 metriem izpildīja netveramu sitienu kreisajā augšējā stūrī un panāca jau 3:1.

Tas gan nebija viss, jo Mančestra kompensācijas laika otrajā minūtē izveidoja skaistu kombināciju, kad bumbu saņēma uz maiņu nākušais Džese Lingārds, kurš ļoti veikli sagrupējās un ar sitienu precīzi stūrī panāca 4:1. Šajā epizodē jāuzteic Antonī Marsiāls, kurš palaida garām bumbu starp savām kājām, lai to saņemtu Lingārds, kā rezultātā viņam radās lielāka brīvība, lai izpildītu sitienu.

“United” izcīnītā uzvara ļauj komandai ieņemt pirmo vietu premjerlīgas kopvērtējumā. Ūles Gunnara Sulšēra trenētais klubs ar 10 punktiem ir līderpozīcijā, bet otrā ar tikpat punktiem ir Londonas “Chelsea”. Tālāk trešajā, ceturtajā un piektajā vietā katra ar deviņiem punktiem ir attiecīgi Mančestras “City”, “Brighton” un Totenhemas “Hotspur”.