Ronaldu atjauno rekordu, Čempionu līgā iesitot 38 dažādām komandām

21/10/2021 11:12
Krištiano Ronaldu

Mančestras “United” futbolists Krištiano Ronaldu atjaunojis paša uzstādīto rekordu, UEFA Čempionu līgā gūstot vārtus pret 38 dažādām komandām.

Jau vēstīts, ka vakar “United” ar 3:2 apspēlēja Bergamo “Atalanta”. Mača gaitā Mančestras komanda nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr otrajā puslaikā spēja panākt izlīdzinājumu, savukārt 81. minūtē Ronaldu izrāva uzvaru. “Atalanta” kļuva par 38. komandu, pret kuru portugālis spēja izcelties ar vārtu guvumu, kas ir Čempionu līgas rekords.

Jāatzīmē, ka iepriekš Ronaldu kļuva par pirmo futbolistu, kurš ČL ietvaros iesita 37 dažādām komandām. Savukārt pirms divām dienām, 19. oktobrī viņu uz neilgu laiku noķēra Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs Lionels Mesi, kurš atzīmējās uzvarētajā cīņā pret “RB Leipzig” (3:2).

Pēc atgriešanās Anglijas premjerlīgā Ronaldu astoņās spēlēs guvis sešus vārtus, no tiem trīs goli iesisti trīs Čempionu līgas mačos. Kopā portugālis 185 mačos Eiropas spēcīgākajā klubu turnīra guvis 138 vārtus, pārstāvot arī Lisabonas “Sporting”, Madrides “Real” un Turīnas “Juventus”.