Ronaldu audzina dēlu: Mūsdienās ar talantu vien vairs nepietiek

Krištianu Ronaldu, sportazinas.com
Krištianu Ronaldu | Foto: Turīnas "Juventus"

Itālijas futbola granda Turīnas “Juventus” superzvaigzne intervijā portugāļu televīzijas kanālam TVI pastāstījis par attiecībām ar dēlu un atcerējies savu bērnību.

“Es bieži viesojos Lisabonā un ir reizes, kad Krištianu juniors brauc kopā ar mani. Pagājušajā gadā es parādīju viņam manas bērnības vietas. Mēs bijām trijatā: es, dēls un mans bijušais istabas biedrs,” tā laika notikumus atcerējās uzbrucējs

“Dēls paskatījās uz mani un pajautāja: “Tēti, vai tu tiešām šeit dzīvoji?”,” dēlu citēja futbolists. “Viņš nevarēja tam noticēt. Viņi uzskata, ka mūsdienās viss ir viegli sasniedzams. Dzīves kvalitāte, mājas, mašīnas, apģērbi. Viņiem liekas, ka visi labumi krīt no debesīm,” problēmu iezīmēja “Juventus” uzbrucējs.

“Un tā ir lieta, ko es cenšos ieaudzināt savam dēlam un citiem skolēniem. Mūsdienās ar talantu vien vairs nepietiek. Cenšos nodot viņiem ziņojumu, ka ar smagu darbu un centību ir iespējams sasniegt absolūti visu, ko vien vēlies,” noslēdza Ronaldu.

Portugālis piecas reizes ir atzīts par gada pasaules labāko futbolistu. 2018. gada vasarā viņš no Madrides “Real” komandas pārcēlās uz Turīnas “Juventus”, kas par uzbrucēju samaksāja 100 miljonus eiro.

Aizvadītajā sezonā 43 spēlēs “Juventus” kreklā Ronaldu guva 28 vārtus un atdeva 10 rezultatīvās piespēles.

“Juventus” jauno sezonu sāks 24.augustā, kad viesosies pie “Parma” vienības.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par