Ronaldu: “Barcelona” nav domāta man – uzskatu, ka es šim klubam nepatīku

Krištianu Ronaldu, sportazinas.com
Foto: La Liga

Portugāļu futbola superzvaigzne izteicies, ka spāņu klubs “” nav viņam piemērots, jo pēc viņa domām pašai vienībai Ronaldu nepatīk.

“Saprotu, ka ir cilvēki, kuri gaida to brīdi, kad es netrāpīšu 11 metru sitienu vai kļūdīšos svarīgā spēles epizodē,” Ronaldu interviju žurnālā “ICON” citē medijs “Sport-English”. “Uzskatu, ka tā ir daļa no dzīves un man tam ir jābūt gatavam.”

Ronaldu uzskata, ka Itālijas klubā Turīnas “Juventus” viņš ir ticis uzņemts pretimnākoši, kā arī portugālis vienībā šobrīd jūtas labi.

Futbolists arī paudis savus uzskatus par spāņu grandu “Barcelona”. Iepriekš, kad Ronaldu ilgus gadus spēlēja Madrides “Real” komandā, Barselonas klubs viņam un “Real” bija principāls pretinieks.

“Barselonas komanda nav domāta man,” turpināja Ronaldu. “Man ir radusies sajūta, ka viņiem es īpaši nepatīku. Tas ir normāli, jo Spānijā bijām principiāli konkurenti un neuzskatu, ka tā ir problēma.”

Ronaldu “Real” rindās spēlēja laikā no 2009. līdz 2018. gadam, labojot vairākus kluba rekordus un kļūstot par vienu no visu laiku labākajiem šīs komandas spēlētājiem. Šobrīd 2016. gada Eiropas čempions spēlē “Juventus” komandā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par