Ronaldu debijā “Juventus” atspēlējas un izrauj fantastisku uzvaru (VIDEO)

18/08/2018 21:54

Pirmajā oficiālajā portugāļu superzvaigznes Krištianu Ronaldu mačā Turīnas “Juventus” kreklā komanda atspēlējās no 1:2 deficīta un ar 3:2 Itālijas A Sērijas ievadā viesos apspēlēja Veronas “Chievo”.

Mačs Itālijas superklubam iesākās lieliski – pēc tālas standartsituācijas izspēles pirmais pie bumbas ar galvu tika Džordžio Kjelīni, kurš to pasita tālāk pa sitienam Sami Hedira. Vācietis bumbu no visa spēka ietrieca pretinieku vārtos – 1:0 “Juventus”.

Tomēr par spīti turīniešu pārsvaram gan bīstamo momentu, gan bumbas kontroles ziņā nākamos divus vārtus guva tieši “Chievo”.

Puslaika noslēgumā 23 gadus vecais poļu futbolists Mariušs Stepinskis rezultātu izlīdzināja, komandām lielajā 15 minūšu pauzē dodoties ar neizšķirtu rezultātu 1:1.

Arī otrā puslaika sākums “Juventus” vienībai padevās neveiksmīgs – viesi uz saviem vārtiem nopelnīja pendeli, ko pārliecinoši realizēja Emanuele Gjakerīni, pārsteidzoši izvirzot vadībā “Chievo” (2:1).

Mājiniekiem gan neizdevās izturēt titulēto pretinieku spiedienu, spēles beigu daļā vadzim lūztot. Tas notika 78. minūtē, kad pēc standartsituācijas bumbu savos vārtos neveiksmīgi raidīja Matja Bani, rezultātam kļūstot 2:2.

Arī tas nebija viss – kompensācijas laika trešajā minūtē bumbas lidojumu vārtu priekšā laboja Federiko Bernadeski, izraujot lielisku uzvaru Turīnas “Juventus” labā – 3:2.