Ronaldu dublis, “Juventus” kompensācijas laikā izlaiž uzvaru pret “Parma”

03/02/2019 12:04

Itālijas “Serie A” 22. kārtas spēlē sestdien savā laukumā punktus negaidīti zaudēja līdervienība Turīnas “Juventus”, kas otrajā puslaikā izlaida divu vārtu pārsvaru un cīnījās neizšķirti 3:3 (1:0) ar “Parma” komandu.

Esošā čempiona vadībā izvirzījās 36. minūtē, kad, pat nedaudz paslīdot pirms sitiena izpildes brīža, precīzs no soda laukuma kreisās malas bija Krištianu Ronaldu, savukārt 62. minūtē Ronaldu neizdevās uztvert Mario Mandžukiča centrējumu, taču īstajā vietā un laikā bija Daniele Rugani, kurš trieca bumba vārtu tīklā no ļoti tuvas distances – 2:0.

“Juventus” iegūtais pārsvars gan vien pāris minūtes vēlāk tika samazināts līdz minimumam, kad netverams raidījums ar galvu pēc lieliskas partnera piespēles padevās Antonino Barillam. Vārtu birums turpinājums, jo jau 66. minūtē, uzvarot gaisa divcīņā, dubli noformēja Ronaldu, panākot 3:1.

Tomēr gūt uzvaru pat tik labvēlīgā situācijā mājiniekiem nebija lemts – 74. minūtē kotdivuārietis Žervinjo filigrāni ar papēdi raidīja bumbu tīklā pēc komandas biedra piespēles, savukārt jau trešajā kompensācijas laika minūtē “Parma” izmantoja “Juventus” kļūdu saspēlē savā aizsardzības zonā, un tas pats Žervinjo no vārtu priekšas vēlreiz sarūgtināja Turīnas klubu – 3:3.

Neskatoties uz zaudētajiem punktiem, “Juventus” joprojām ir vienīgā “Serie A” vienība, kas šosezon nav izjutusi zaudējumu rūgtumu, kopvērtējumā tuvāko sekotāji “Napoli” apsteidzot par deviņiem punktiem.

Neapoles klubs savā 22. kārtas mačā pārliecinoši ar 3:0 mājās pārspēja “Sampdoria”, kuras sastāvā tādējādi bez vārtu guvuma palika pieredzējušais Fabio Kvaljarella. 36 gadus vecais uzbrucējs ar precīzu sitienu bija atzīmējies 11 “Serie A” spēlēs pēc kārtās un atkārtoja leģendārā Gabriela Batistutas rekordu, tomēr pārspēt šo unikālo sasniegumu Kvaljarellam duelī pret “Napoli” neizdevās.

Tāpat jāatzīmē, ka “Napoli” galvenais treneris Karlo Ančeloti pēc spēles medijiem apstiprināja iepriekš Itālijas presē parādījušos informāciju par vienības kapteiņa Mareka Hamšīka vēlmi pārcelties uz Ķīnas Superlīgas klubu “Yifang”. 31 gadu vecais slovāks uz Neapoli pārcēlās 2007. gadā un šajā laikā paguvis 520 spēles un gūt 121 vārtu – abi kluba rekordi.

Tiek lēsts, ka par Hamšīku “Yifang” gatavojas maksāt aptuveni 25 miljonus eiro, bet viņa sezonas atalgojums jaunajā klubā būs deviņi miljoni eiro.